Вихідні у 2021 році в Україні  / фото ua.depositphotos.com

У 2021 році в Україні традиційно відзначатиметься чимало державних і релігійних свят, які додадуть вихідних днів.

Читайте такожКоли Великдень у 2021 році: дата великого християнського свята в УкраїніЧастина свят мають сталу дату, а деякі з них є перехідними й кожного року святкуються в різні дні. Загалом у 2021 році на українців очікує понад десяток офіційних святкових днів.

Як і зазвичай, рік розпочнеться довгими новорічно-різдвяними святами, завдяки яким українці матимуть також декілька вихідних днів. Традиційно багатим на свята й, відповідно, вихідні буде травень. Звісно ж, у прийдешньому році відзначатимуться важливі для держави свята – День Конституції та День незалежності України.

Свята у 2021 році: календар на рік

 • 1 січня (п’ятниця) - Новий рік
 • 7 січня (четвер) - Різдво Христове, православне
 • 8 березня (понеділок) - Міжнародний жіночий день
 • 1 травня (субота) - День міжнародної солідарності трудящих
 • 2 травня (неділя) - Великдень
 • 9 травня (неділя) - День Перемоги
 • 20 червня (неділя) - Трійця
 • 28 червня (понеділок) - День Конституції України
 • 24 серпня (вівторок) - День незалежності України
 • 14 жовтня (четвер) - День захисника України
 • 25 грудня (субота) - Різдво Христове, католицьке
Календар вихідних і свят на 2021 рік/ фото zib.com.ua

Святкові вихідні 2021 року

Січень 2021

У перший місяць нового року українці мали 2 додаткові офіційні вихідні дні – 1 січня та 7 січня. Крім того, згідно з розпорядженням уряду, вихідною також була п'ятниця, 8 січня. Таким чином, на Різдво в Україні було 4 вихідних поспіль – з 7 по 10 січня. Таке перенесення довелося відпрацювати у суботу, 16 січня.

Березень 2021

Наступного року Міжнародний жіночий день (8 березня) припадає на понеділок. Тому цього дня українці матимуть вихідний.

Травень 2021

1 травня, коли святкується День праці, у новому році буде в суботу, а вже наступного дня, 2 травня, в Україні святкуватимуть православний Великдень. За кілька днів, а саме – в неділю, 9 травня, традиційно відзначатиметься День Перемоги. Оскільки всі три свята припадають на вихідні, то українці отримають додаткові дні для відпочинку.

Червень 2021

У перший місяць літа прийдешнього року в Україні відзначатимуть два державні свята – Трійцю та День Конституції. Завдяки їм мають бути додаткові вихідні у червні.

Серпень 2021

Цього місяця Україна відзначатиме головне своє свято – День незалежності. 24 серпня у 2021 році припадає на вівторок, тож цей день стане вихідним. Цей місять потішить українців тривалими вихідними – з 21 по 24 серпня, адже понеділок, 23 серпня, також буде неробочим днем. Замість нього робочою буде субота, 28 серпня.

Жовтень 2021

День захисника України, який щорічно відзначають 14 жовтня, припадає на четвер, відповідно, він буде вихідним. Наступного дня українці також відпочиватимуть, але доведеться відпрацювати в суботу, 23 жовтня. Відповідно, у другий місяць осені в Україні буде чотириденний святковий вікенд – з 14 по 17 жовтня.

Грудень 2021

Останній місяць року в Україні примітний одним офіційним святом – це католицьке Різдво, яке святкується 25 грудня. Прийдешнього року воно припадає на суботу, тож наступний понеділок, 27 грудня, має бути неробочим днем.

Вихідні та святкові дні у 2021 році - календар / фото ua.depositphotos.com

Вас також можуть зацікавити інші новини:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram