Яке свято 5 травня / depositphotos.com

Щороку 5 травня у світі відзначається Міжнародний день акушера, а медики отримують вітання від рідних та друзів. Саме ці лікарі знаходяться поруч із породіллями і допомагають втілити в життя найбільше диво на Землі - появу на світ нової людини. Ми зібрали красиві привітання та зворушливі побажання з Днем акушера.

Міжнародний день акушерки - історія 

Слово "акушерка" в перекладі з французької "accoucher" означає "допомагати при пологах". Тобто, медсестра-акушерка - це середній медичний персонал, який бере аналізи, приймає пологи і асистує лікарю, а також доглядає за породіллями. Ідея створення окремого свята з'явилася в 1987 році на конференції Міжнародної асоціації акушерок в Нідерландах. І через п'ять років, з 1992-го, в світі почали відзначати Міжнародний день акушерки - International Day of the Midwife. 

З днем акушерки - привітання і красиві листівки

У Міжнародний день акушерки від душі бажаю бравої роботи та великої удачі в професії, подяки за чудових малюків, щирої радості серця та світлих надій, хороших новин та міцного кохання.

Відео дня

***

За вашу неоціненну допомогу при появі на світ малюків вам невпинно дякують новоспечені батькам, так нехай же в день акушерки всі почуті побажання збудуться, а будь-яка робота буде простою і цікавою. Здоров'я вам, щастя та довгих років у цій героїчній професії!

***

Зі святом вас, акушери! Дякую за вашу працю! Нехай на ваших змінах народжуються тільки міцні та здорові дітки, породіллі будуть щасливі, а робота не буде тягарем. Нехай у власних сім'ях буде злагода та щастя!

***

З професійним святом вас, дорогі акушерки! Ви допомагаєте увійти у світ новій людині, за це вам велике спасибі! Сил вам, терпіння, насолоди від роботи. Нехай з кожним новим криком малюка ви стаєте все щасливішими!

***

Вітаю з Міжнародним днем акушери! Бажаю, щоб подяка за допомогу та сприяння під час пологів лилася рікою і відбивалася в душевному теплі та умиротворенні. Будьте щасливими, здоровими, успішними у всіх сферах життя!

Міжнародний день акушера гінеколога / картинка УНІАН
Міжнародний день акушерки картинки / картинка УНІАН
Міжнародний день акушерки 2024 / картинка УНІАН
З Днем акушерки привітання / картинка УНІАН
Привітання з Днем акушерки своїми словами / картинка УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: