
У 2021-му році фестиваль «Молодість» відзначає 50 — річний ювілей-і з цієї нагоди його команда підготувала особливу програму «50: річниця». У цю програму увійшли фільми, які демонструвалися на фестивалі в попередні роки і встигли стати надбанням світової культури.
Однією з ключових подій програми стане показ фільму "Orangelove" Алана Бадоєва. Саме на» Молодості", 15 років тому, ця робота була вперше представлена Бадоєвим в Україні — відразу після світової прем'єри на Каннському кінофестивалі.
"Orangelove" - історія двох молодих закоханих, випадково залучених в пристрасний і руйнівний роман. Ігор Шестопалов, програмний директор "молодості«, вважає, що 2000-ті стали для» молодості" декадою реформацій, під час якої почалося становлення нового українського кіно і відкриття нових облич, одним з яких став Алан Бадоєв. Сьогодні ж Бадоєв-почесний амбассадор ювілейної "молодості«: крім показу» Orangelove" він також представить на фестивалі міжнародну програму короткого метра.
"Я дуже радий, що у» Orangelove" склалася така цікава доля і йому неодноразово випадала честь представляти Україну за кордоном. Запрошую всіх на фестиваль: подивитися і відчути ту енергію молодості, можливо, режисерської недосвідченості, але великої віри»., зазначив Бадоєв.
Показ "Orangelove «в рамках» молодості" відбудеться 31 травня о 21.00 на великому екрані арки Дружби Народів.
Інші новини по темі: