Серіал зібрав цілу плеяду відомих українських акторів / фото прес-служба

FILM.UA Group та "1+1 Україна" розпочали зйомки серіалу "Жіночий лікар. Нове життя". Новий проект стане повним перезавантаженням вже відомої історії, яка відображатиме наше сьогодення. 

Події розгортатимуться через деякий час після початку повномасштабного російського вторгнення у столичному Науково-дослідному центрі акушерства та репродуктології, куди скеровують вагітних із патологіями та ускладненнями з усієї України. Сюди приходить працювати головний герой - талановитий акушер-гінеколог Михайло Гончар, який був змушений переїхати до Києва із Сєверодонецька.

Лікарню, де він очолював пологове відділення, було зруйновано внаслідок російського обстрілу, як і дім Михайла. Після поранення він починає нове життя у столиці разом із донькою, яку виховує самотужки. Влаштовуючись на нову роботу, він мимоволі переходить дорогу амбітному заступнику завідувача та опиняється втягнутим в інтриги.  

Відео дня
Стартували зйомки серіалу "Жіночий лікар. Нове життя"/ фото прес-служба

Серіал зібрав цілу плеяду відомих українських акторів. В головних ролях знімаються:

  • відомий за фільмами "Щедрик" та "Захар Беркут" актор Андрій Ісаєнко,
  • українська акторка, засновниця благодійної ініціативи Act Lots, зірка серіалу "Папік -2" Анастасія Цимбалару,
  • український актор Іван Жилюк,
  • зірка "Різниці у віці" Олексій Нагрудний,
  • Ніна Набока, яку глядачі бачили в серіалі "Великі Вуйки".

Також до акторського складу доєднались Олександра Люта, Олександра Епштейн, Олексій Зорін, Олена Михайличенко, Анатолій Тихомиров, Валентина Вовченко, Ярослав Шахторін, Кирило Прокопчук, Людмила Курмель та інші. Відомо, що зйомки проходять у спеціально побудованому павільйоні на FILM.UA, де створено справжню велику лікарню із сучасним медичним обладнанням.

Продюсерами серіалу від каналу "1+1 Україна" виступають Максим Кривицький, Олеся Пазенко, Інна Кондратюк. Шоуранеркою виступила Юлія Міщенко. Команда режисерів та постановників складається з Андрія Колесника, Павла Мащенка, Сергія Сотниченка. Оператор постановник - Олександр Детиненко, художник постановник - Наталія Барташ, художник гриму - Катерина Мелешко, художник костюмів - Тетяна Бессарабова, авторська група - Сергій та Наталія Шевченко, Ольга Артюх.

Вас також можуть зацікавити новини: