Монатік викликав почуття ностальгії у шанувальників / фото УНІАН

Відомий український співак Дмитро Монатік неабияк здивував шанувальників. Артист представив новий формат усім відомої пісні. Він презентував українськомовну версію хіта "Кружит", який раніше завжди виконував російською.

Таким чином Монатік поступово переходить до українського звучання і випускає не лише нові композиції рідною мовою, але й перекладає популярні треки. Тепер пісня має назву "Кружить". Цей трек багато років був візитівкою співака, а зараз він зазвучав по-новому, і наче отримав нове життя. Варто вказати, що режисеркою відео стала кліпмейкерка Таня Муіньо.

За словами Дмитра, ця композиція має особливе значення для нього, тому що вона принесла йому популярність та показує його унікальний стиль в музиці. У новій версії відчувається фірмовий ритм та енергії артиста, але звучить українською вона значно краще.

"Кружить" вже доступний. Неймовірно вдячний Тані Муіньо за те, що одного разу ми створили цю відеороботу в рідній Одесі! Пісня, яка закружила!" – прокоментував Монатік.

Артист викликав почуття ностальгії у прихильників і вони не приховували свій захват від нової версії. Чимало шанувальників написали про те, що дуже чекали на переклад "Кружит":

  • "Мурашки, ностальгієчка. Дякую, що українською вона зазвучала"
  • "Ніби знову повернулася в життя без війни. Українською круто!"
  • "Така ностальгія, скільки було відтанцьовано під цю пісню! Українською звучить просто неймовірно"
  • "Пісня на стільки жива, що 7 років пролетіли як один день. Дуже подобається!"

Нагадаємо, раніше Монатік презентував новий кліп на пісню "А що?", який зняла зірка Голлівуду Таня Муіньо.

Вас також можуть зацікавити новини: