5 ознак, які свідчать, що чоловік хоче розірвати стосунки / фото ua.depositphotos.com

Кохання - це складна та вразлива річ. Іноді стосунки можуть перетворитися на щось, що більше не приносить щастя і задоволення партнерам. Існують ознаки, які можуть свідчити про те, що ваш коханий вже не відчуває до вас минулих почуттів, і може піти до іншої. На жаль, збагнути цю реальність може бути болісно, але важливо розуміти в чому проблему та вирішити її на початку.

Психолог Лаклан Браун розповів про проблеми, які означають, що чоловік хоче розірвати стосунки, і піти від вас.

1. Постійні конфлікти

Відео дня

Сварки та непорозуміння є у кожних стосунках, однак все має бути в межах норми. Якщо ви помічаєте, що партнер все частіше не погоджується з вами, або не підтримує вашу думку, це може свідчити, що він роздратований або навіть має відразу до вас. Будь-який чоловік, що цінує та кохає вас, намагатиметься уникати дрібних конфліктів та шукати взаєморозуміння.

"Якщо ваш чоловік починає сваритися, це може бути його підсвідомим способом створення дистанції. Цілком можливо, що він відчуває себе в пастці і використовує суперечки як спосіб втечі", - зазначив Браун.

2. Брак спілкування

Ця ознака є очевидною, бо, якщо у вас є брак спілкування з коханим, то це може свідчити, що ви більше нецікава йому. Перші прояви байдужості варто помічати ще на початку, а не коли чоловік припинить з вами обговорювати свої проблеми та успіхи. 

"Коли чоловік починає уникати таких розмов, це може бути ознакою того, що він бореться з чимось, чого не готовий висловити. Він може почати рідше відповідати на ваші текстові повідомлення чи дзвінки або стати нечітким і необов’язковим у своїх відповідях", - вказує психолог.

3. Чоловік виявляє свою терплячість та байдужість

Іноді стається так, що коханий, який завжди емоційно реагував на всі ваші новини та проблеми, раптом стає зовсім байдужим. Йому більше нецікаві розмови з вами, а до будь-яких претензій, він ставиться спокійно. Чоловік уникає суперечок та робить усе, аби його просто не чіпали. Це завжди свідчить про те, що партнер більше не відчуває минулих почуттів до вас.

Він одразу стане байдужим та відсторониться, частіше буде проводити час наодинці. Однак чоловік не стане говорити про внутрішні переживання і намагатиметься закінчити стосунки.

4. Інтим зник з ваших стосунків

Усім відомо, що інтим – це один з найважливіших аспектів стосунків. Без нього вони не можуть існувати. Секс - це не лише про фізичне бажання, але й про почуття та емоції. Під час нього закохані можуть відчувати пристрасть та запал до партнера. Проте, коли інтим стає буденністю та неприємним обов'язком, це свідчить, що кохання зникло.

"Якщо ваш чоловік менш зацікавлений у фізичній прихильності чи близькості, це може бути, тому що він бореться зі своїми почуттями щодо стосунків. Це зниження може бути поступовим і непомітним, що робить його ще більш складним для визначення", - вважає Браун.

5. У чоловіка змінилися пріоритети

Якщо ваш коханий більше не цікавиться вами та вашими стосунками, а ставить в пріоритет роботу та друзів, то це означає, що він віддаляється. Це не завжди свідчить про те, що чоловік хоче покинути вас, однак варто звернути на це увагу.

"Чи означає це, що він готується від вас піти? Не обов'язково. Життя стає насиченим, і пріоритети можуть змінитися. Але коли це стане закономірністю, можливо, на це варто звернути особливу увагу", - наголосив психолог.

Нагадаємо, раніше ми писали про ознаки ображеної людини. Психологи назвали головні зовнішні та внутрішні зміни.

Вас також можуть зацікавити новини: