У "Голосі країни" з’явилось п’яте тренерське подвійне крісло, яке зайняла команда "Другого шансу" — Андрій Мацола та Олександра Заріцька, вона ж KAZKA / фото 1+1

У неділю, 23 січня, о 21:00 на телеканалі 1+1 відбулась прем’єра 12 сезону головного вокального шоу "Голос країни". У прямому ефірі проекту стало відомо, що у "Голосі країни" з’явилось п’яте тренерське подвійне крісло, яке зайняла команда "Другого шансу" – народний тренер Андрій Мацола та артистка Олександра Заріцька, солістка KAZKA.

"Другий шанс" на "Голосі країни"

Тренери "Другого шансу" можуть дати шанс продовжити участь у "Голосі країни" тим учасникам, до яких не повернулись тренери на головній сцені, або тим, які припинять боротьбу на наступних етапах шоу. У кожному епізоді "сліпих прослуховувань" Андрій Мацола та Олександра Заріцька зможуть врятувати від вильоту двох учасників, натиснувши свою червону кнопку після виступу вокаліста на сцені. У прямих ефірах учасники команди "Другого шансу" боротимуться за перемогу в "Голосі країни" разом з фіналістами команд інших тренерів.

Читайте такожДорофєєва змінила імідж й спричинила фурор на презентації шоу "Голос країни" (фото)

Першим учасником команди "Другий шанс" став Михайло Ніколаєнко – 21-річний дитячий вчитель музики з Дніпра, який у першому епізоді "сліпих прослуховувань" заспівав композицію "Дівчина із іншого життя" гурту Океан Ельзи, але не зміг розвернути крісла тренерів.

Для наставників зміна правил та поява музичних ангелів-охоронців учасників стала цілковитим сюрпризом.  "Вам не здається, що трохи похитнулись під нами крісла? Але мені подобаються ці нові правила", – сказав Потап. "Кожен повинен мати у житті другий шанс", –  зазначила Полякова. От Дорофєєва припустила, що учасники команди "Другий шанс" можуть навіть перемогти: "Якщо вони переможуть, це буде дуже цікаво".

Андрій Мацола – український підприємець та меценат. Став народним тренером "Голосу країни -12", адже знає, як самостійно пройти шлях до успіху від самого початку та до вершини. Бачить своєю місією у проекті допомогу молодим талантам на шляху до здійснення їхньої мрії. Хоче  зібрати круту команду і мотивувати учасників власним прикладом успіху, розкрити їхній талант та себе не просто вокально, а ще й як особистість.

"Команда 1+1 вміє дивувати, і пропозиція стати народним тренером "Голосу країни" була для мене повною несподіванкою, – говорить Андрій Мацола. – Я не співак, не музикант і не фахівець у цій галузі, та в процесі обговорення прийшло розуміння запропонованої концепції: народний тренер "Голосу" не оцінює, а рятує. Він дає другий шанс. Для мене це новий виклик і велика відповідальність, адже, по факту, народний тренер представляє українських телеглядачів, які так само оцінюють учасників серцем".

Олександра Заріцька – перша тренерка "Голосу країни", яка починала свій творчий шлях зі сцени проекту як учасниця. Співачка брала участь у шоу в 2014 році, але не пройшла "Нокаути". Олександра зазначає, що завжди вірила у свою мрію, і ця віра допомагала їй працювати над собою та досягати результатів. Зараз гурт KAZKA, солісткою якого є Олександра, став улюбленим гуртом не тільки українців, а й має шанувальників з різних куточків світу. KAZKA – перший український гурт, який потрапив у всесвітній чарт Shazam та став рекордсменом серед українських артистів у Youtube.

"Я безмежно рада долучитися до "Голосу країни" і стати тренером команди "Другий шанс". Це неймовірна відповідальність для мене, адже колись я також стояла на сцені цього шоу як учасниця і знаю, які емоції переживаєш у цей момент. У мене свого часу не було другого шансу, і це круто, що зараз з’явилась можливість дати його тим, хто на нашу думку виглядає цілісно, підготовлено та гідний бути у проєкті. Усі рішення з Андрієм будемо приймати спільно, як одна команда", - прокоментувала Олександра Заріцька.

Дванадцятий сезон шоу пройде під гаслом "Так звучить твоя країна".  На глядачів очікують неймовірні вокалісти з різних куточків України та світу, справжні самородки, які дивуватимуть власним баченням музики, потужним вокалом та неймовірними тембрами. На сцені "Голосу країни" лунатимуть українські та світові хіти, знайомі кожному з нас.  

Ведучими проекту вже традиційно стануть Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

Нагадаємо, тренерами 12 сезону шоу "Голос країни" стали Потап, Надя Дорофєєва, Святослав Вакарчук та Оля Полякова. 

Вас також можуть зацікавити новини: