Ігор Кондратюк прокоментував Нацвідбір на "Євробачення-2025" / фото УНІАН

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк, який нещодавно називав імовірного переможця Нацвідбору на "Євробачення-2025" та не помилився з прогнозами, висловився про недоречність конкурсу під час війни. 

Чоловік наголосив, що Нацвідбір з точки зору фінансування був досить коштовним. На думку Ігоря, все це можна було зробити значно дешевше. 

"Я б зробив телевізійну версію значно економнішою. В умовах війни коштовне шоу на "Суспільному", яке фінансується платниками податків, має недоречний вигляд", - прокоментував Кондратюк в інтерв'ю "РБК-Україна".

Відео дня

Ігор зазначив, що зараз такі великі кошти мають витрачатися на потреби країни та армії, а не на розважальні заходи. Про це продюсер сказав так: 

"Вибачайте, колеги, і не сприймайте це як бурчання невдоволеного колишнього виробника розважальних програм. Просто ми з вами тут, в тилу, маємо бути в адекваті".

До слова, у суботу, 8 лютого, українці обрали представника України на "Євробачення-2025". Переможцем Нацвідбору став гурт Ziferblat. Він отримав в сумі від журі та глядачів 19 балів. У травні музиканти поїдуть до швейцарського міста Базель, де цього року відбудеться міжнародний пісенний конкурс. 

Гурт Ziferblat / скріншот Instagram

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль зізналася, чи хоче вдруге поїхати на "Євробачення".

Вас також можуть зацікавити новини: