alyona alyona та Jerry Heil назвали своїх фаворитів пісенного конкурсу / Фото Скріншот Instagram

Наразі лідером у букмекерських рейтингах є представник Швейцарії – співак Nemo. Однак українські співачки alyona alyona та Jerry Heil розглядають інших кандидатів, які можуть перемогти на "Євробаченні-2024".

Варто зауважити, що український дует тривалий час був в топах букмекерів, а дівчатам пророкували перемогу на пісенному конкурсі. Пізніше alyona alyona та Jerry Heil опустилися в рейтингах. Вони особисто познайомилися з іншими учасниками конкурсу та визначили найсильніших вокалістів.

Відтак, фавориткою alyona alyona стала представниця Чехії – співачка AIKO. Вона виступатиме на конкурсі з піснею "Pedestal". Проте, за оцінками букмекерів, у дівчини мало шансів на перемогу. Наразі виконавиця перебуває на 34-му місці.

Натомість Jerry Heil до вподоби виконання та композиція представника Великої Британії Olly Alexander. Співак зі своєю піснею "Dizzy" також не лідирує в рейтингах і займає 12-те місце.

AIKO "Pedestal"

Olly Alexander "Dizzy"

Нагадаємо, переможцем пісенного конкурсу "Євробачення-2024" може стати небінарний учасник. Йдеться про представника Швейцарії – співака Nemo з його піснею "The Code". Виконавець представляє себе визначенням "вони".

Вас також можуть зацікавити новини: