Джеджула та Дімопулос підтримують зв'язок / колаж з фото

Український шоумен та ведучий Андрій Джеджула, який висловився про Олега Винника, розповів про спілкування з екс-коханою – співачкою Сантою Дімопулос. Знаменитість зізнався, що багато років вони не підтримували зв'язок.

Як відомо, Джеджула та Дімопулос не були в офіційному шлюбі. Однак у них народився син Даніель. Розставання зірок супроводжувалася скандалами та конфліктами через права опіки над сином. Тож, як каже Андрій, спілкування він підтримував лише з хлопчиком. Проте цього року Санта несподівано вийшла на зв'язок, і сама написала ведучому. Після цього їхнє спілкування відновилося.

"З мамою мого сина ми розходилися спокійно. Це вже далі почалися якісь неприємні речі, але не я починав першим. Тому так сталося, що впродовж років у нас не було жодних контактів. Зв'язок я тримав виключно з сином. У нього є картка, яка підв’язана до мого рахунку. Ми домовилися про суму, яку він має на місяць від мене на особисті витрати. А з його мамою ми почали спілкуватися 1 січня цього року. Вона сама мені написала з приводу питань, що стосувалися Даніеля. Але не можу сказати, що у нас нині тісне спілкування – розмови виключно про те, що є зоною інтересів сина", – заявив шоумен в інтерв'ю для OBOZ.UA.

Відео дня
Джеджула і Дімопулос / фото УНІАН

Джеджула також відреагував на розлучення Санти з бізнесменом Ігорем Кучеренком після 11 років шлюбу. За словами Андрія, він не був радий такій новині, адже, каже, що син вже звик до вітчима, і це могло також негативно вплинути на нього. 

"Я вважаю, що це погана новина. Мій син жив у середовищі, до якого звик, а зараз це все змінюється. Відверто хочу сказати, що я з чоловіком Санти дуже легко знаходив спільну мову. Ми спілкувалися з ним час від часу, коли вимагали цього якісь питання, пов’язані з сином. А зараз знову буде потрібно вибудовувати стосунки з кимось іншим, сину звикати. Але я, на відміну від колишніх дружин, бажаю їм тільки щастя. І хочу, щоб чоловіки, яких вони обирають, були гарними людьми, бо з мамами перебувають мої діти", – додав ведучий.

До слова, у Джеджули двоє дітей від різних жінок. У шлюбі з блогеркою Юлією Реус в нього народилася донька Аделіна. Наразі шоумен розлучений і поки що його серце вільне.

Нагадаємо, раніше Санта Дімопулос відповіла, чи хотіла після розлучення повернути чоловіка.

Вас також можуть зацікавити новини: