Седокова вийшла заміж \ instagram.com/weddingbymercury/

Відома співачка Анна Седокова і її коханий, баскетболіст Яніс Тімма, які днями таємно одружилися, поділилися знімками з весілля.

Читайте такожАнна Сєдокова лягла на молодого нареченого і віваліла пишні грудиПара пішла під вінець 6 вересня і не збиралася афішувати подію. На церемонії були присутні тільки діти артистки — дочка Аліна і син Гектор. На відео, яке запостила дівчинка, молодята ніжно цілуються. Також можна розглянути розкішне плаття Седокової з довгою фатою. 

Седокова вийшла заміж за спортсмена \ instagram.com/weddingbymercury/

Опублікував романтичну фотографію в Instagram і обранець співачки Яніс. Спортсмен поділився чорно-білим фото і натякнув на те, що співачка змінила прізвище. "Mr. & Mrs. Timma", - написав знімок чоловік зірки.

Опублікував романтичну фотографію в Instagram і обранець виконавиці Яніс \ instagram.com/weddingbymercury/

Зі свого боку, приголомшені прихильники співачки засипали пару привітаннями і компліментами.

Для Анни Сєдокової це третій шлюб \ instagram.com/weddingbymercury/

Для Анни Седокової це третій шлюб. Артистка була одружена з капітаном київського "Динамо" Валентином Белькевичем, від якого народила доньку Аліну. Зараз дівчинці 16-років. Другим чоловіком Анни був бізнесмен Максим Чернявський, від якого Седокова народила дочку Моніку. Сина Гектора зірка народила від відносин з бізнесменом Артемом Комаровим, за якого заміж так і не вийшла, повідомляє ТСН.

Яніс Тімма зробив пропозицію Ганні Седоковій в липні на яхті \ instagram.com/weddingbymercury/

Яніс Тімма зробив пропозицію Анні Седоковій в липні на яхті. Однак, як зазначила виконавиця, цьому передувало кілька проблем. 

Новини по темі:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram