Влад Яма опублікував одну "сторіз" на підтримку України / Скріншот Instagram

Відомий український хореограф Влад Яма, який після початку повномасштабного вторгнення відсиджується за кордоном, вирішив не змінювати свою мовчазну позицію. Танцюрист лаконічно відреагував на удар окупантів по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві 8 липня.

У своєму Instagram Яма запостив лише одне фото постраждалої клініки з надписом про те, що Росія атакувала "Охматдит". Такий "шаблон" напередодні поширили понад 100 тисяч людей. Однак це єдине, чим втікач намагався привернути увагу світу до тероризму РФ.

Жодного слова від себе, інших фото чи відео, він не публікував. В той час як іноземці публічно засуджують Росію, виходять на акції протесту в Європі, зокрема, як це зробив дизайнер Френк Вайлд, Яма продовжує мовчати.

Відео дня
Скріншот Instagram

Натомість танцюрист любить показувати своє безтурботне життя за океаном. Зірка розважається на вечірках та займається спортом з сином.

До слова, хореограф від початку повномасштабного вторгнення разом з родиною живе у США. Він стверджував, що виїхав нібито 24 лютого 2022 року, коли для чоловіків ще були відкриті кордони. Однак пізніше він зізнався, що після 24 лютого 2022 року перебував у Запорізькій області, де допомагав батькам евакуюватися.

Влада постійно хейтять у мережі. Українці вважають, що він повинен був залишитися на батьківщині та допомагати військовим.

Нагадаємо, раніше Ольга Фреймут показала атакований росіянами пологовий, де народилася її донька.

Вас також можуть зацікавити новини: