Відомий російський співак виступив на концерті у футболці полку 'Азов'

Нещодавно російський репер Noize MC, який засудив повномасштабне вторгнення в Україну, виступив на концерті в Іспанії. На сцені він з'явився у футболці полку "Азов".

Спочатку він ховав футболку з символікою захисників України під курткою, однак коли в глядацькому залі побачив синьо-жовтий прапор із логотипом "Азова", то одразу ж розстебнув куртку і показав свою футболку.

Варто зазначити, що після того, як артист продемонстрував свою футболку, він знову застебнув верхній одяг.

Відео дня
Відомий російський співак виступив на концерті у футболці полку 'Азов'

Позиція Noize MC щодо війни в Україні

Артист засудив вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року. У спільній заяві Noize MC і Монеточки зазначено, що вони виступають проти "жахливої і безчесної війни, розв'язаної російською владою проти України".

"Ми вважаємо своїм обов'язком не тільки відкрито заявляти про свою незгоду, а й допомагати тим, чиє життя перекреслила війна", - сказали артисти.

У квітні-травні 2022 року Noize MC і Монеточка провели серію концертів під назвою "Voices of Peace" ("Голоси миру") в десяти країнах Європи, кошти від яких спрямували в польський благодійний фонд Siepomaga на "медичну, продовольчу, правозахисну та іншу гуманітарну допомогу" для українських біженців.

18 листопада 2022 року Мін'юст Росії вніс музиканта до списку "іноагентів".

Вас також можуть зацікавити новини: