Святослав Вакарчук продовжує служити в ЗСУ / Скріншот Instagram

Днями мережею поширилися інформація, що лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який після початку повномасштабного вторгнення поповнив лави ЗСУ, нібито демобілізувався. А впродовж своєї служби отримував "солідну зарплатню". Команда артиста відреагувала на чутки.

Прессекретарка колективу наголосила, що музикант не залишив свою службу в ЗСУ. Вона також розсекретила посаду Святослава, який раніше перепросив за політичне минуле, зокрема, нині він служить офіцером із морально-психологічної підготовки.

"Святослава мобілізували в березні 2022 року – це відома інформація. До військкомату у Львові прийшов з братом у перші дні повномасштабного вторгнення. Служить офіцером із морально-психологічної підготовки, бо свого часу закінчив військову кафедру при університеті за спеціальністю "військова психологія і соціологія". Інформація про те, що він полишив службу, – неправда. З часом військовозобов'язаних переводять з однієї посади на іншу. І це називається в них звільненням, а згодом – прийняттям на іншу посаду. Але це в жодному разі не означає демобілізацію з армії", – підкреслила Вікторія Хоменко у коментарі для OBOZ.UA.

Відео дня
Святослав Вакарчук / Скріншот Instagram

Прессекретарка також прокоментувала інформацію про дохід Вакарчука зі служби. Відтак, за січень-травень 2024 року співак зазначав, що його дохід з військової служби становить 89,6 тисячі гривень. А за 2022-2024 роки зарплатня склала 850 тисяч.

"Знаєте, я вчора пізно перечитувала, що пишуть в інтернеті, і думала: люди реально вважають, що Святослав Вакарчук бере собі гроші з ЗСУ? І він з цього якось розбагатів? Святослав Вакарчук як служив, так і служить у ЗСУ, а кошти, як передавав на допомогу, так і продовжуватиме це робити. 800 з чимось тисяч – це невелика частина на тлі десятків мільйонів, які ми передали на фронт. Це все ми задокументували. Звичайно, ми обговорювали зі Святославом ситуацію. Він щиро здивований. Каже: "Вважають, що я забрав собі ці гроші? Серйозно?". Скільки разів я просила його сфотографуватися, коли передає щось на фронт! Дуже важко вмовити. Коли він іде до хлопців, бере в машину те, що ми на той час закупили", – розповіла Вікторія.

На додаток, Хоменко каже, що Святослав ніколи не хотів привертати увагу до своєї благодійної допомоги. Однак після чуток, які поширили в мережі, вона впевнена, що артист почне транслювати свою волонтерську діяльність.

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук вперше розповів про дружину та дітей.

Вас також можуть зацікавити новини: