Ахтем Сеітаблаєв розповів про нещодавню травму на полігоні  / фото інстаграм Ахтема Сеітаблаєва

Український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв, який з початку повномасштабного вторгнення пішов воювати на фронт, розповів про травму  та нещодавню операцію. 

51-річний чоловік зазначив, що на полігоні потрібно бути готовим до будь-чого. Одна з таких екстремальних ситуацій призвела до термінового хірургічного втручання. 

"Після операції не зовсім почуваюся на 100% в тій кондиції, в якій хотілось почуватися. Меніск, полігон... На полігоні майже кожна ситуація небезпечна, не така, як на полі бою, але я просто діючий військовослужбовець. Тому маю іноді бути на вишколі. Це травма не така катастрофічна, дякувати Всевишньому, як, на жаль, іноді відбувається у моїх побратимів, тому нічого, пройде", - розповів Ахтем в програмі Тур Зірками.

Відео дня
iFrame

Чоловік зазначив, що реабілітація буде попереду. Тому він не зможе швидко повернутися до своїх обов'язків як військовий. 

"На полігон напевно не так скоро поїду, як хотілось. Думаю, що за пару місяців я цілком зможу виконувати ті завдання, які ставить командування", - додав Сеїтаблаєв. 

До слова, днями на фестиваі документалістики "Війна в об'єктиві" Ахтем був з милицею в руках та, за словами глядачів, мав втомлений вигляд. 

Ахтем на заході  / фото фейсбук Ukrainefilmagency

Нагадаємо, раніше зірка "Ліги сміху" Розовий після важкого поранення на фронті показався в інвалідному візку.

Вас також можуть зацікавити новини: