Фото інстаграм учасника гурту "Бі-2"

Учасників російської групи "Бі-2" врешті випустили з в'язниці в Таїланді. У повному складі вони приїхали до Ізраїлю. Про це пише офіційний Telegram-канал гурту.  

В аеропорту Тель-Авіва на них вже чекали журналісти. Соліст "Бі-2" Льова прокоментував свої враження. 

"Так, я гордий тим, що я ізраїльтянин, моя країна допомогла мені стати самостійним. Моя країна врятувала мене та моїх друзів у скрутну хвилину", - сказав Льова, якого першим випустили з в'язниці. 

Відео дня

На питання журналіста, чи планує чоловік повертатися в Росію, він відповів категорично:

"Ні, я в Росії жити більше не буду".

Також інший учасник - Шура - подякував всім причетним за їхній порятунок. 

"Хочеться подякувати команді, яка нас виручила, в першу чергу це Ізраїльське консульство. Там був хлопець, який нас врятував. Також Австралійське посольство нас відбило дуже сильно, хлопці з Америки та всі наші друзі та правозахисники, хто за нас боровся. Дякуємо! Ми на свободі, ми продовжуємо рухатися далі в тур", - сказав він. 

Нагадаємо, 24 січня музикантів затримали в Пхукеті нібито за проведення концерту без дозволу. Російський продюсер Володимир Воронов, який проживає в Таїланді, повідомив, що артистів хтось підставив. 

Згодом журналіст Михайло Козирєв розповів, в яких умовах утримуються учасники групи. За його словами, вони абсолютно жахливі. Потім Росія зірвала їхнє звільнення з в'язниці в Таїланді, відмовивши у проханні депортувати.

Вас також можуть зацікавити новини: