Як виглядає актор Джордж Бурча / фото facebook.com/burceavalentingeorge

Серіал "Венздей", який продовжили на другий сезон, подарував глядачам прекрасне продовження історії про сімейку Аддамс. Разом з тим він розкрив з нового боку акторів, про яких раніше мало хто знав. Один з них - румунський актор Джордж Бурча (George Burcea), який зіграв дворецького.

Виявилося, що він похмурий і непоказний тільки в серіалі. У звичайному житті дворецький перетворюється в спекотного красеня. Однак мало хто звертав увагу на зовнішність актора, адже вся увага глядачів була прикута до Персі Хайнс Уайта, який зіграв Ксав'є. 

Актор, який зіграв дворецького в "Венздей" / фото facebook.com/burceavalentingeorge

Тепер же все змінилося. Мережа "вибухнула" фото з Джорджем Бурчею. Він активно веде сторінки в соцмережах і часто ділиться своїми фото.

Відео дня

Що відомо про актора Джорджа Бурча

Румунський актор народився 15 січня 1988 року. У 2015 році закінчив Національний університет театрального мистецтва та кінематографії. 

Джордж Бурча / фото facebook.com/burceavalentingeorge

У актора є жінка і діти. Його сімейні фото з красунею-дружиною і двома чарівними доньками викликають у фанатів захват. Робота в серіалі "Венздей" стала однією з найяскравіших для Джорджа. До цього він знімався в декількох фільмах і серіалах, але найчастіше він отримував епізодичні ролі і його ім'я навіть не вказували в титрах. 

Серіал "Венздей"

Серіал від Netflix зняв американський кінорежисер Тім Бертон ("Едвард Руки-ножиці", "Труп нареченої", "Похмурі тіні"). У серіалі розповідається про роки навчання Венздей Аддамс в академії Nevermore. 

Стрімінговий сервіс випустив підлітковий хоррор-серіал з елементами чорної комедії 23 листопада. "Венздей" (Wednesday) моментально став хітом. Актори моментально стали неймовірно популярними. Історія про Венздей підкорила серця глядачів, а тому зовсім недавно стало відомо, що серіал продовжили на другий сезон.

Вас також можуть зацікавити новини: