Володимир Завадюк опублікував декілька знімків з бойфрендом / Скріншот Instagram

Український продюсер шоу "Голос країни" та "Танці з зірками" Володимир Завадюк показав свого коханого чоловіка. Знаменитість поділився серією романтичних світлин.

Як відомо, близько року тому продюсер зізнався, що він нетрадиційної орієнтації. Відтоді Завадюк активно говорить про особисте життя та постить знімки з бойфрендом.

У своєму Instagram Володимир опублікував декілька кадрів з фотосесії зі своїм коханим Павлом Супрунюком. Чоловіки ніжно обіймалися та намагалися розповісти про своє кохання за допомогою світлин.

Відео дня

"Сміливим завжди щастить", – лаконічно підписав кадри продюсер.

Завадюк і Супрунюк / Скріншот Instagram
Завадюк і Супрунюк / Скріншот Instagram

У коментарях під дописом Завадюка підписники по-різному відреагували на його відверті фото. Хтось висловив свою радість та підтримав пару, а інші засуджували їх за те, що вони не служать на фронті:

  • "Такі спортивні, накачані, гарні. Ви на фронті зараз потрібні, а не на теренах інсти милуватися. Невже не розумієте недоречності цього зараз. Якось дивно"
  • "Ви чудові, дуже ніжні та чутливі фото, дякую, за вашу відкриту позицію"
  • "Насправді орієнтація людини взагалі не має значення. Головне, щоб людина була хороша"

До слова, у квітні 2023 року Володимир зробив камінг-аут. Це сталося на тлі кастингу до нового сезону "Голосу країни". Продюсер розповідав, що він почав по-іншому дивитися на буденні речі, а його цінності змінилися. Тепер Завадюк не приховує свою орієнтацію і живе разом з коханим.

Нагадаємо, раніше Володимир Завадюк розповів, як камінг-аут змінив його життя.

Вас також можуть зацікавити новини: