У мережі з'явилося фото і відео з Кіркоровим, на якому він гордо позує перед камерою у своєму відвертому вбранні / скріншот instagram.com/fkirkorov

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримує путінську агресію і повномасштабну війну РФ проти України, нажахав мережу своїм новим вбранням. Артист вийшов на публіку в штанях, під якими фанати не помітили трусів.

У мережі з'явилося фото і відео з Кіркоровим, на якому він гордо позує перед камерою у своєму відвертому вбранні. Для російського шоу "Маска", де він сидить в кріслі журі, співак обрав брюки, штанини яких створені з "ланцюжків".

Не обійшлося і без аксесуарів. Фанат епатажу надягнув коричневі "ковбойські" чоботи і приміряв напівпрозорі окуляри. Також Кіркоров "прикрасив" себе ланцюгами з масивними підвісками. 

Кіркоров жахнув мережу нарядом "без трусів" / скріншот

Свій образ він доповнив капелюхом і сорочкою, яку артист вирішив не застібати. Під штани і сорочку співак одягнув прозорий комбінезон з імітацією татуювань. Судячи з усього, Так Кіркоров показує результати пластичних операцій, адже нещодавно йому відкачали жир. 

Нове відео з Кіркоровим

Реакція мережі на "голий" наряд Кіркорова

Користувачі мережі наряд співака не оцінили. Вони відзначили, що Кіркоров з'явився перед камерами нібито без трусів. Коментатори пишуть:

  • "Терміново до психіатра або одразу в дурку!"
  • "Все менше в ньому від чоловіка залишається, на жаль"
  • "Кіркоров! Перед смертю не надихаєшся!"
  • "Він що, замість Сергія Звєрєва зайнявся епатажем? Начебто був нормальним і теж рехнувся"
  • "Зовсім загрався, а труси забув?!".

Нагадаємо, раніше УНІАН розповідав, яким Кіркоров був до популярності і пластичних операцій.

Вас також можуть зацікавити новини: