Співачка пояснила, чому приховує доньку від публіки / фото інстаграм Євгенії Власової 

Українська співачка Євгенія Власова розповіла, чому не показує свою 19-річну доньку Ніну.

Виконавиця зазначила, що не хоче ділитися подробицями її життя. За словами Власової, дівчина отримала чимало уваги в дитинстві, через яку були проблеми. Тому зараз вона намагається її захистити від зайвих обговорень.

"Я нічого не казатиму про доньку. Мені навіть не хочеться говорити слово "донька". Вона багато пережила процесів і проблем, пов'язаних з цим. Мені вистачило моїх процесів, котрі вже були, коли вона була маленькою", - розповіла співачка в програмі "33 запитання від ЛЮКС ФМ".

Євгенія додала, що зараз донька живе за кордоном, проте країну вирішила не називати. Але все ж наголосила, що вважає себе гарною мамою і Ніна може їй подякувати за такі важливі речі:

"Подякує за те, що не забирала її свободи. Хоча це дуже зверхньо звучить, бо я не маю права щось забирати. Напевно, за те, що я просто споглядала, як вона стає вільною, самодостатньою людиною, котра має свій розум і рішення. І просто була поряд, щоб підстрахувати, якщо потрібно. Але з дітьми потрібно не стільки дружні стосунки, а більше довірливі мати. Батьки - це не друзі, але це люди, до яких можна звернутися у будь-який момент і вони тебе підтримають на всі 100%".

До слова, Євгенія Власова народила доньку від свого екс-продюсера Дмитра Костюка. Проте згодом після численних зрад чоловіка вони розлучилися і припинили спілкування. 

Нагадаємо, нещодавно співачка Євгенія Власова розповіла про залицяння від політиків.

Вас також можуть зацікавити новини: