Євгенія Власова ніколи не мала романів з політиками / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Євгенія Власова відверто розповіла про залицяння від політиків на піку її популярності. Артистка поділилася, на що вона погоджувалася заради розвитку кар'єри. 

Власова була однієї з найпопулярніших виконавиць у 2000-х. Її вродою та неймовірним співом захоплювалися усі. До неї була прикута увага не лише шанувальників, але й відомих політиків, які робили їй цікаві пропозиції, аби заслужити її прихильність.

Артистка зізналася, що не виступала приватно для чиновників. Проте каже, що часто за такі корпоративи їй пропонували навіть звання заслуженої артистки.

Відео дня

"Ніколи в житті я не брала участь у подібних заходах, але політики дійсно мною цікавилися, і дуже серйозно. Як жінкою. Телефонували й казали, що дадуть звання заслуженої артистки, якщо поїду виступити в Крим. Казали, що навіть співати не потрібно. Коли мене запрошували такі люди, то я відмовлялась, бо знала, чим це попахує, тому ніколи не погоджувалась", – запевнила Євгенія.

Євгенія Власова / скріншот з відео

Щоправда, одного разу чиновникам все ж вдалося затягти Власову на приватну вечірку. Вона вказала, що потрапила туди обманом і шокувала, що ледве не попрощалася з життям під час виступу.

"Мій знайомий сказав, що якісь багаті люди хочуть, щоб я виступила на весіллі, яке святкували на кораблі. Я погодилася, але назвала дуже великий гонорар. Мені його заплатили, тому поїхала, хоча й не знала, до кого. То, звісно ж, було не весілля, а захід, де були присутні лише три людини, які на той час очолювали високі політичні посади. Я була шокована, коли побачила їх. Мені вдалося виступити й поїхати собі спокійно. Хоча були там і серйозні пригоди, які могли коштувати мені життя. Після цього вирішила ще прискіпливіше обирати, де виступати. Однак мене й далі продовжували запрошувати. Я тоді навіть говорила неправду, що вагітна, аби відмовитися", – пригадала Власова.

Нагадаємо, раніше Євгенія Власова відповіла, чи спілкується з Костянтином Меладзе, який мовчить про війну.

Вас також можуть зацікавити новини: