Шон Пенн розкритикував уряд США / Фото Getty Images

Відомий американський актор та кінорежисер Шон Пенн, який раніше з'явився у Києві разом зі своєю дівчиною-українкою, заявив, що вдарив би російського диктатора при особистій зустрічі. Знаменитість вкотре підтримав Україну у боротьбі з Росією та закликав надати більше допомоги Києву.

Напередодні Шон Пенн представив документальний фільм про війну в Україні "Суперсила" на німецькому телебаченні. В інтерв'ю виданню BILD голлівудський актор відверто розповів про своє ставлення до повномасштабного вторгнення. Зірка наголосив, що українці зараз об'єднані, як ніколи:

Тепер я, напевно, ще сильніше усвідомлюю, наскільки цінне людське життя. Ми знаємо, що моя країна, США, зовсім не єдина, це скоріше Роз'єднані Штати Америки. А люди в Україні, навпаки, об'єдналися проти росіян. Ми, американці, можемо тільки повчитися цієї єдності. Тому що Україна - це епіцентр людяності у світі. А людяність - ліки для душі.

Відео дня

У фільмі зображено особисту зустріч Шона Пенна та актора Джека Ніколсона з Путіним. Їхня розмова відбулася у далекому 2001 році в Москві. На запитання журналіста про те, що кінорежисер зробив би при зустрічі з російським президентом знову, той відповів: "Вдарив".

кадр з фільму

"На жаль, я бачу, що моєму уряду сьогодні бракує волі, лідерства і жертовності, які були у президента Рузвельта у Другій світовій. Я вірю в стійкість українців, які борються за кожну п'ядь своєї території, включно з Кримом. Ось чому ми не повинні допустити поразки в цій війні. Цього не повинно статися. Незалежно від того, демократи чи республіканці при владі. Якщо ми програємо цю війну, це може стати і кінцем Сполучених Штатів. Знаєте, я дитя війни у В'єтнамі. Я виріс на її жорстоких і злочинних картинах. Тому я ніколи не вірив, що зброя приводить до миру. Але зараз ми повинні дати Україні все, що у нас є, щоб зупинити цю війну", - поділився Пенн.

Нагадаємо, раніше Шон Пенн знайшов хитрий спосіб допомогти Україні.

Вас також можуть зацікавити новини: