На конкурсі немає дефіле у купальниках \ скриншот з відео

В американському штаті Техас пройшов щорічний конкурс зрілої краси, усім учасницям якого більше 60 років.

Цього року найстаршій учасниці конкурсу 75 років. Конкурсантки змагаються, щоб довести, що вік не завада для отримання титулу найкрасивішої.

"Жінки старшого віку мають тенденцію втрачати свій голос. Нас недооцінюють, бо ми не такі жваві, не такі енергійні. Я думаю - це величезна помилка", - каже учасниця Кімберлі Геді.

Кімберлі -  вчителька фортепіано і бабуся семи онуків. Колись вік дуже лякав жінку. Однак тепер каже, що повністю переосмислила бачення себе. А кілька років тому вона наважилася знову піти під вінець.

"В 40 я думала, що 60 - це смертний вирок. Але тепер я проживаю найкращу частину свого життя.  Моя краса - у моїх зморшках", - зазначає жінка.

На конкурсі немає дефіле у купальниках. Але ці жінки точно знають чим треба брати публіку. Їхній енергії та ентузіазму можуть позаздрити молодші конкурсантки.

Одна із колишніх переможниць запевняє, що секрети вроди не складні. "Бережіть себе і намагайтесь не налягати на спиртне, добре висипайтесь і будьте активними. А ще служіть іншим, це може принести більше радості ані ж будь-що інше", - радить володарка титулі "Зріла краса" 2011 року Деббі Керол Бойз.   

Переможницю журі обирало не за красу, а за особливий шарм та харизму, йдеться у сюжеті ТСН.

Вас також можуть зацікавити новини