Ющенко наскаржився Солані, що Янукович може порушити домовленості

16:26, 18 травня 2007
Політика
748 0

Телефоном поговорили про дострокові вибори

Віктор ЮщенкоПрезидент України Віктор ЮЩЕНКО і Генеральний секретар Ради ЄС – Верховним представником ЄС з питань спільної зовнішньої і безпекової політики Хав’єр СОЛАНА вважають, що в Україні для забезпечення економічного розвитку необхідно якнайшвидше провести дострокові парламентські вибори.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це йшлося під час телефонної розмови В.ЮЩЕНКА з Х.СОЛАНОЮ, у ході якої вони обговорили політичну ситуацію в Україні.

Президент поінформував свого співрозмовника про стан переговорного процесу з прем’єр-міністром щодо виходу з парламентської кризи. Він висловив занепокоєння спробами піддати ревізії політичні домовленості від 4 травня щодо якнайшвидшого проведення дострокових виборів до Верховної Ради.

В.ЮЩЕНКО та Х.СОЛАНА погодилися, що Україна здатна продемонструвати демократичну зрілість і власними силами знайти вихід з парламентсько-політичної кризи. Вони також зійшлися на тому, що для забезпечення стабільного економічного розвитку України необхідно якнайшвидше провести дострокові вибори до парламенту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter