З початку року "Укрнафта" сплатила до бюджету майже мільярд гривень податків / фото УНІАН

Найбільша нафтовидобувна компанія України "Укрнафта" в січні 2020 року сплатила податків на суму 939 мільйонів гривень, повідомила прес-служба компанії.

Читайте також"Укрнафта" у 2019 році збільшила видобуток нафти майже на 5%

"За січень 2020 року "Укрнафта" сплатила до бюджетів усіх рівнів податків на суму 939 мільйонів гривень. У цю суму увійшли рентна плата за користування надрами, ПДВ, податок на прибуток, акцизний збір та інші податки", - сказано в повідомленні.

Відео дня

Як повідомляв УНІАН, у 2019 році "Укрнафта" сплатила до бюджетів усіх рівнів податків на суму 12,47 мільярда гривень. У суму сплачених податків входять понад 60 мільйонів гривень, які компанія внесла в рахунок погашення простроченого податкового боргу. За даними Державної фіскальної служби України, "Укрнафта" входить до топ-10 платників податків.

Довідка УНІАН. "Укрнафта" - найбільша публічна нафтогазова компанія України. На її частку припадає 68% видобутку нафти та конденсату, а також 11% видобутку газу в Україні. "Укрнафта" є одним з найбільших гравців на роздрібному ринку нафтопродуктів України: компанії належать понад 560 АЗС по всій території країни.

Акції "Укрнафти" включені в лістинг Української біржі (УБ) і фондової біржі ПФТС (м. Київ). Депозитарні розписки на акції "Укрнафти" торгуються на Франкфуртській фондовій біржі.