этот материал доступен на русском

"Нафтогаз" з жовтня підвищує ціни на газ для промспоживачів

17:11, 24 вересня 2018
Промисловість
406 0
Ілюстрація REUTERS

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" з 1 жовтня підвищує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 9,7% порівняно з вереснем – до 13 438,8 гривні з 12 249,6 гривні за тисячу кубометрів, говориться в повідомленні компанії.

Читайте такожВ Україні промвиробництво скоротилося - вперше цього року

Максимальні ціни для промспоживачів з 1 жовтня будуть підвищені на 9,4% – до 14 586 гривень з 13 338 гривень за тисячу кубометрів газу.

Як зазначили в компанії, цінові пропозиції "Нафтогазу" диференційовані залежно від обсягів закупки, умов оплати та стану попередніх розрахунків.

Якщо покупець не має заборгованості перед "Нафтогазом" або купуватиме не менше 50 тисяч кубометрів газу на місяць, то для нього встановлюється мінімальна ціна. У всіх інших випадках застосовується вища ціна.

Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Як повідомляв УНІАН, 1 жовтня 2015 року в Україні набув чинності новий закон про ринок природного газу, який позбавив Нацкомісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики, права на встановлення цін на природний газ для промисловості.

Довідка УНІАН. НАК "Нафтогаз України" – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають близько 90% газу і нафти в країні. НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

У 2017 році "Нафтогаз" сплатив до держбюджету понад 100 мільярдів гривень податків і дивідендів. Минулого року держхолдинг збільшив чистий прибуток на 48% - до 39,3 мільярда гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter