Водіям важливо знати, чи можна мити машину у спеку / фото depositphotos.com

Влітку, як і в будь-яку пору року, власникам автомобілів доводиться регулярно мити свої транспортні засоби після того, як вони забруднюються і набувають "неохайного" вигляду. Про те, як правильно мити машину в спеку, - розповімо в матеріалі.

Чому не можна мити машину на сонці - краще не ризикуйте

Якщо ваш автомобіль брудний, і його потрібно помити, але при цьому надворі спека, то потрібно враховувати відразу кілька важливих чинників. Річ у тім, що за надто високої температури повітря під час миття може серйозно постраждати покриття вашої машини. Через перепад температури ви ризикуєте отримати проблеми з фарбою, яка може навіть почати тріскатися.

Відповідь на питання, чи можна мити машину в 30 градусів і вище, полягає ще й в елементарній економії коштів. Під впливом сонячних променів будь-який мийний засіб буде моментально висихати. Те саме можна сказати і про воду, яка інтенсивно випаровується з поверхні гарячого корпусу машини. У підсумку ви можете отримати безліч плям або розводів на поверхні, а не чистий автомобіль.

Відео дня

Крім того, щоб зрозуміти, що буде, якщо машина стоїть під сонцем під час її миття, важливо враховувати і фактор вашого здоров'я. Під час процесу ви можете отримати сонячний або тепловий удар, а також опіки.

Як мити машину в спеку - головні правила

Влітку вашого "залізного коня" варто мити хоча б раз на тиждень. При цьому бажано це робити зранку або вже ввечері, коли на вулиці не так спекотно, як удень. Також можна використовувати бокси або мийки, куди не потрапляє пряме сонячне світло.

Пам'ятайте, що машина має встигнути охолонути до початку її миття. Вам важливо запам'ятати головні правила для очищення автомобіля:

  • Не можна мити машину за допомогою крижаної води, адже можуть постраждати скло і фарба.
  • Піну потрібно наносити на кузов автомобіля виключно безконтактно.
  • Машину треба мити по частинах, при чому, це стосується і пунктів самообслуговування, і домашнього варіанту.
  • Мийні засоби потрібно використовувати по мінімуму, тобто робити неконцентрований розчин. Річ у тім, що після висихання такий розчин залишить набагато менше слідів і розводів, які пізніше доведеться витирати губкою.

Тепер, коли ви знаєте, чи можна мити машину в спеку, користуйтеся вище перерахованими порадами, щоб не завдати шкоди автомобілю і не витратити зайві гроші.

Раніше ми писали, чому не можна заливати повний бак бензину, розповівши про наслідки.

Вас також можуть зацікавити новини: