Домашні рослини від тарганів / фото ua.depositphotos.com

Якщо в квартирі завелися таргани, то вивести цих комах неймовірно важко. Таргани тероризують жителів, навіть якщо вони дотримуються ідеальної чистоти і застосовують агресивні засоби.

Боротися з цими шкідниками можна за допомогою природних засобів - рослин, запах яких відлякує тарганів. Самі по собі рослини не виведуть комах, але в поєднанні з іншими методами боротьби досить ефективні.

Лавровий лист

Таргани не переносять запах лаврового листа. Листи приправи рекомендується розкласти в місцях, де часто бувають таргани - під умивальником, на столах, шафах, біля кухонних тумб. Щоб запах був яскравішим, подрібніть лаврові листи в ступці і розкладіть по квартирі цей порошок.

Піретрум

Піретрум - це квітка, який нагадує ромашку з довгими пелюстками. Вона може бути білого або рожевого кольору. Квітка не тільки відлякує комах, але і шкодить їх нервовій системі. Букети піретрума розставляють по квартирі.

Котяча м'ята

Запах котячої м'яти не подобається тарганам, але при цьому приємний для людей. Листя м'яти розкладіть в місцях, де часто бувають комахи. Щоб запах був сильнішим, м'яту можна подрібнити в ступці.

Пижмо

Ще одна квітка, яка є смертельним ворогом тарганів - пижмо. Це дикоросла квітка, яку легко знайти в поле. У холодну пору року можна купити квітки пижма в аптеці. Проти тарганів можна розкласти самі квітки по дому, або обробити поверхні відваром з пижма.

Бузина

Гілки і листя бузини - це отрута для тарганів. Особливо ефективна червона бузина. Частини рослини покладіть в місця, де часто з'являються шкідники.

Вас також можуть зацікавити новини: