УНІАН дізнавався, як прочистити засмічення у ванній // колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Якщо у вас виникла проблема з водовідведенням, важливо знати, як прочистити засмічення у ванній. Засмічення у ванній можуть бути спричинені різними причинами, включно зі скупченням волосся, мильного осаду та інших забруднень.

Коли ви стикаєтеся з такою проблемою, першим кроком має бути розуміння, що саме сталося. Якщо у вас сильне засмічення у ванній, вода не йде дуже довго, то, ймовірно, йдеться про серйозне блокування в зливній системі. У цьому разі необхідно вживати заходів негайно.

Як прочистити злив у ванній - що робити

Одним із найпростіших і найефективніших методів, як пробити засмічення у ванній, є використання вантуза. Переконайтеся, що у ванній є трохи води, щоб вантуз міг створити вакуум. Щільно притисніть вантуз до зливу і різко потягніть вгору і вниз кілька разів. Це допоможе зрушити засмічення та відновити нормальне водовідведення.

Відео дня

Якщо вантуз не справляється із завданням, можна спробувати прочистити злив у ванній за допомогою побутової хімії. На ринку існує безліч засобів, спеціально розроблених для боротьби із засміченнями. Просто дотримуйтесь інструкцій на упаковці, і, найімовірніше, проблему буде вирішено.

Якщо хімічні засоби вам не до душі, ви можете спробувати механічний спосіб прочистити злив у ванній. Для цього знадобиться сантехнічний трос. Введіть трос у зливний отвір і повільно обертайте його, просуваючись вперед. Це допоможе зруйнувати і витягнути застряглі забруднення.

Як прочистити злив у ванній - народний метод

Для тих, хто віддає перевагу натуральним методам, існує спосіб прочистити злив у ванній з використанням харчової соди та оцту. Насипте півсклянки соди в слив, потім додайте півсклянки оцту. Суміш почне шипіти, що допоможе зруйнувати засмічення. Через 15-20 хвилин промийте злив гарячою водою.

У разі якщо всі перераховані вище методи не допомогли, можливо, вам потрібна допомога професійного сантехніка. Сантехніки володіють спеціалізованими інструментами та навичками, які дають змогу швидко й ефективно усунути навіть найскладніші засмічення.

Засмічення у ванній можуть завдати багато незручностей, але знаючи, як прочистити засмічення у ванній, ви зможете швидко впоратися з цією проблемою і повернути вашу ванну кімнату в нормальний стан.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, що робити, коли пилосос погано всмоктує.

Вас також можуть зацікавити новини: