этот материал доступен на русском

Астролог назвав найбільш ледачі знаки Зодіаку

06:26, 17 липня 2019
Астрологія
16131 0
Астролог каже, що Риби - найбільш ледачі / фото з відкритих джерел

Найбільш ледачі – Риби. Представники цього знаку – люди не від світу цього. Риби – це 12-й знак Зодіаку, дуже часто вони мають багато інкарнацій. Їм взагалі не цікавий матеріальний світ, матеріальна сторона речей – для них це занадто "плоско", розповів астролог у коментарі "Главреду".

Риб більше цікавить філософія, глибина речей, їхній зміст. У цьому знаку Зодіаку спостерігається екзальтація "найбільш ледачої планети" – Венери, а також Нептуна. Це – дві дуже "розслаблені" планети. Тому Риби можуть спати ночами.

Читайте такожМісячне затемнення 16 липня: що можна та заборонено робити, як воно вплине на знаки Зодіаку

Друге місце серед ледарів займають Тільці. Хоч до них і "липнуть" гроші... Люди, народжені під цим знаком, дуже не люблять що-небудь змінювати у своєму житті, вони не люблять пертурбацій і нововведень. Їм часто лінь навіть поїхати помандрувати. Тільці не розуміють, навіщо метушитися, тягати валізи, коли можна поїхати до себе на дачу, розслабитися на половину літа і не виїжджати звідти. Тільці завжди розслаблені.

Третє місце. Венера також сприяє лінощам Терезів. Це – один з найбільш ледачих знаків Зодіаку. Терези не люблять робити щось самі, а чекають, коли проблему за них вирішить партнер. А якщо жінка – Терези, то вона чекає, що діяти замість неї буде чоловік. І найбільше вони люблять, коли їм приносять каву в ліжко – це найяскравіша ілюстрація суті жінок-Терезів.

Тож Терези – дуже ледачий знак, який нічого не любить робити сам, дуже нерішучий, весь час чекає, що робота буде зроблена кимось за нього, а результат йому принесуть на блюдечку.

"Хотів би наголосити, що йдеться про типових представників знаків Зодіаку, а таких – трохи більше 30%. Найчастіше все індивідуально. А така класифікація досить приблизна", - підсумував Росс.

Раніше астролог Влад Росс розповів, представники яких знаків Зодіаку демонструють дива працьовитості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter