этот материал доступен на русском

Гороскоп на 25 серпня: яким знакам зодіаку сьогодні варто проявити обережність

09:07, 25 серпня 2019
Астрологія
5143 0
Сьогодні гороскоп спонукає до рішучих дій / msn.com

Як випливає з прогнозу астролога Дмитра Зими на 1001goroskop, гороскоп на 25 серпня сприяє реалізації самостійних проектів та рішучим діям.

Овен

Сьогодні Овна можуть втягнути в безглузду суперечку або конфлікт. В такій ситуації буде краще просто піти в сторону, щоб не стати жертвою енергетичних вампірів.

Телець

Для Тельця ключем до успіху 25 серпня буде рішучість. Сьогодні він може зважитися на сміливий крок, який принесе свої плоди, якщо буде добре продуманий. Водночас, не варто діяти спонтанно – раптовий емоційний порив може штовхнути Тільця на необачний вчинок.

Близнюки

Зірки сьогодні наділять Близнюків прямолінійністю – вони захочуть відкрито висловити оточуючим все, що думають про них. Щоб така поведінка Близнюків не стало підгрунтям для сварок, рекомендується спрямувати їхній запал в якесь мирне річище.

Рак

Раку сьогодні не варто траплятись на очі начальству – є ймовірність потрапити під гарячу руку. Те ж стосується людей, які чинять вплив на Рака – близьких, друзів і членів сім'ї. Допомогти уникнути конфліктів Раку може допомогти шарм і почуття гумору.

Читайте такожАстролог назвавши головних щасливчиків вересня

Лев

Льву зірки сьогодні рекомендують готуватись до «бою» за свої інтереси. Між тим, сьогодні йому навряд чи вдасться вийти переможцем із конфліктної ситуації. Краще залишити свої козирі на інший день, коли у Лева буде більше шансів вийти з конфлікту переможцем.

Діва

Для Дів 25 серпня настає час для активних дій – зважитися почати новий проект, зробити давно задуману покупку, або зізнатися комусь в своїх почуттях. Навіть якщо попереду ще довгий шлях, не треба боятися: будь-яка дорога починається з першого кроку.

Терези

У Терезів сьогодні може з'явитися можливість виправити старі помилки, але для цього треба визнати їх. Визнання своєї неправоти в якому-небудь питанні допоможе Терезам скинути зі своїх плечей важкий тягар і побачити нові перспективи.

Скорпіон

Скорпіон 25 серпня може демонструвати безкомпромісність, обрушуючись на тих, хто спробує йому заперечити або перешкоджати у здійсненні планів. Втім, не менш люто Скорпіон може сьогодні захищати своїх друзів або всіх несправедливо скривджених. Це може допомогти нажити собі нових ворогів, так і нових союзників.

Стрілець

Стрільцеві сьогодні не треба йти обхідними шляхами там, де можна рухатися прямо. Успішна стратегія проста – жодної хитрості, обману і спроб щось приховати. Чітко сформульована мета відкриє перед Стрільцем нові можливості

Козеріг

Сьогодні Козерога легко збити з пантелику будь-яка дрібниця може набутив його очах величезного значення. Через це йому буде важко розставити пріоритети, визначившись, які справи треба робити в першу чергу, а які можна відкласти на потім. Трохи дисципліни сьогодні Козерогові не зашкодить.

Водолій

Водолій може випадково образити кого-небудь без злого умислу. Зірки схиляють його до того, щоб спочатку говорити, а потім вже думати про сказане. Щоб уникнути цього, краще вибратися на відпочинок.

Риби

Рибам сьогодні варто проявити обережність у спілкуванні з близькими. Зірки схиляють їх до того, щоб діяти з наскоку там, де потрібен тонкий підхід. Крім того, Риби здатні бути надто критичними, висловлюючи своє невдоволення. Щоб не зіпсувати стосунки з кимось з оточення, Рибам в розмовах не варто торкатися болючих і делікатних тем.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter