этот материал доступен на русском

Гороскоп для Діви: астролог назвав суперсилу та слабкість людей під цим знаком Зодіаку

05:51, 07 вересня 2019
Астрологія
12292 0
Астролог назвав суперсилу та слабкість людей під знаком Діва / okaratah.com

За словами астролога, основна негативна риса Дів – дріб'язковість, надмірна ощадливість, передає "Главред".

"Діви страшно не люблять переплачувати. Приказку "скупий платить двічі" придумали про представників цього знаку Зодіаку. Діви корисливі, діють за холодним розрахунком, дуже недовірливі й скупі. Деколи вони можуть прибрехати, особливо люблять обдурити когось на дрібниці", - сказав Росс.

Згідно з гороскопом, Дівам притаманні маніпулятивність, нетерплячість, скептицизм.

Читайте такожАстрологи назвали п'ять знаків Зодіаку, на яких чекає справжнє щастя до кінця 2019 року

"Це – найзапекліші реалісти, їхній натурі чуже навіть найменший прояв романтики. Представники цього знаку точно не отримають задоволення від читання романів – для них краще детективи. Також Дівам притаманна надмірна тверезість й холодність почуттів, а також заклопотаність завжди мати "загашник", тобто завжди відкладати гроші на "чорний день", - пояснив експерт.

Сильна риса Дів, на думку Росса, неймовірна працездатність, розвинуте почуття обов'язку, відповідальність, любов до праці.

"Я б порівняв Дів із хорошою собакою, яка намагається вислужитися. У Дів ніколи не зникає потяг до знань. Саме представники цього знаку стають найкращими медиками або креслярами. Діви прагнуть порядку, чіткості та економності. Вони люблять збирати колекції чого-небудь. Також, як ніхто інший, вони володіють умінням накопичувати багатства – по суті, нічого вони здатні створити багатомільйонні статки. Особливо їм це вдається, якщо їхнє хобі стає справою їхнього життя і джерелом їхнього заробітку, тобто якщо вони за життя займаються улюбленою справою", - заявив він.

Астролог зазначив, що найбільша кількість мільярдерів народилася під знаком Діви. Крім того, Діви здатні налагодити будь-який механізм роботи так, що все буде працювати чітко й злагоджено, як годинник.

"Тому найкращі машини – японські, вони ніколи не ламаються. А Японія саме під впливом знаку Діви", - резюмував експерт.

Раніше астролог Влад Росс склав гороскоп на вересень для всіх знаків Зодіаку. Він назвав чотири знаки Зодіаку, які стануть головними щасливчиками місяця.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter