этот материал доступен на русском

Астрологи назвали найбільш "отруйні" любовні союзи знаків Зодіаку

19:21, 16 січня 2020
Астрологія
51207 0
Які знаки Зодіаку несумісні в любовних стосунках / pixabay.com

Зверніть увагу на ці 6 комбінацій, радить SlovoFraza.

Лев і Рак

Зустріч цих знаків навряд чи може закінчитися чимось хорошим. У той час як Раки очікують, що їхній зв'язок з партнером виявиться глибоким і душевним, Лев перебуває у владі постійної невпевненості, яка руйнує його любовний настрій. Крайня емоційна варіативність Лева – моментальний перехід від турботи до зайвої критичності – відлякує партнера. Раки, будучи людьми м'якими, беруть все близько до серця, а спалахи гніву, які вони використовують як захисний механізм, що зводять нанівець стосунки.

Читайте такожНа чотири знаки Зодіаку скоро чекає казкове кохання - гороскоп

Козеріг і Водолій

Козеріг і Водолій відомі своєю рішучістю, і саме ця риса притягує їх один до одного (а також розводить по різні сторони). У той час як Козероги готові вкладати себе в любовний союз, Водолії керують стосунками як практики. Така диспозиція перетворює Водолія на домінантну сторону стосунків, а Козерога – на залежну, якій доводиться весь час доводити свою цінність. Зрештою, їхній рішучий намір виправити один одного за допомогою стусанів або стає причиною жорстокої сварки, або причиною відходу одного з партнерів, у якого просто не витримують нерви.

Діва і Близнюки

Ви або проживаєте життя у мріях, або займаючись практичними справами. Саме тому довго співіснувати поруч ці два кардинально відмінні світогляди не зможуть. У той час як Близнюки є натурою мрійливою, Діви емоційно відсторонені персони, намагаються знайти практичні шляхи рішення для будь-яких питань. Їхні стосунки не мають шансів на успіх, бо Діви у важкі часи можуть просто піти, залишивши Близнюків з розбитим серцем. Простіше кажучи, Дівам набридає, що Близнюки воліють ховатися від проблем в коконі своїх фантазій, в той час як вони працюють над тим, щоб діяти практично.

Терези і Тілець

Вони подібні до дзеркал; представники цих знаків дуже схожі, вони мають навіть якийсь телепатичний зв'язок. Обидва не просто люблять, а обожнюють один одного, тому навіть думка про розлуку здається їм нестерпною. Спочатку ці знаки насолоджуються стосунками, але пізніше вони починають просто задихатися. Впертість і відчайдушне бажання Терезів весь час мати рацію забивають останній цвях в кришку труни їхніх стосунків. Вони добре знають і розуміють один одного, але просто не в змозі задовольнити всі вимоги, які обидва висувають у цьому союзі.

Скорпіон і Риби

Це смертельна комбінація, бо обидва знаки вирізняються надзвичайною емоційністю і підозріливістю. Коли справа доходить до вираження кохання, Скорпіони впадають у нерозсудливість. Вогонь пристрасті з часом спалює все, залишаючи купку попелу, яку можна тільки оплакувати. Риби живуть у своєму космічному світі, а підозріливий Скорпіон постійно душить, поступово руйнуючи кохання та довіру.

Стрілець і Рак

Ці два знаки Зодіаку не те, що вступати у стосунки, навіть близько не повинні підходити один до одного. У той час як Раки не можуть дати однозначну відповідь, Стрільці, які виступають як претенденти на руку і серце, буквально вибухають зсередини від нетерпіння. Стрільці прагнуть обігнати саме життя, в той час як Раки, наскільки б сильно не змінювався світ навколо них, зберігають спокій. Стрільці більше цінують "близький зв'язок", а Раки мріють про встановлення глибокого емоційного контакту; і ця незбалансованість врешті-решт призводить до розірвання стосунків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter