Кому пощастить у лютому 2020 / фото rabstol.net

Астролог визначив, хто наступного місяця буде по-справжньому обласканий фортуною.

Павло Глоба вважає, що щаститиме в лютому 2020 представникам чотирьох знаків Зодіаку, передає SlovoFraza.

Овни

Ці люди не відпочивали всі новорічні канікули. А вже від самого початку січня працювали, не покладаючи рук. Але нагороду за роботу отримають саме в лютому. Повірте, вам вдасться залити непоганий фундамент для майбутніх звершень. Позитивні результати вже прийшли. Але ще більший успіх не за горами.

Читайте такожГороскоп на сьогодні, 23 січня: що чекає на Левів, Раків, Дів та інші знаки Зодіаку

Тільці

Довгоочікуване зростання в кар'єрі Тільців буде зафіксоване саме в лютому. Почне щастити й в коханні. Чи то ви стали в кінці зими таким яскравим і успішним. Чи то весна (в кінці лютого ми вже її відчуваємо) починає підбиратися до вашого серця. Насолоджуйтеся таким приємним моментом.

Раки

Впертість і приголомшлива інтуїція допоможе Ракам досягти поставлених на зиму цілей в лютому. Цікаво, що на підсумковий успіх представники цього знаку не витратять багато енергії. Будь-які двері перед Раками відкриваються в кінці зими ледь не автоматично.

Скорпіони

Зірки радять Скорпіонам у лютому просто насолоджуватися тим, що вони мають. Більше уваги проводити із сім'єю. Чудово, якщо вдасться з'їздити в якесь інше місто або відвідати чужу країну. Удача буде чекати скрізь, де б ви не перебували.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram