2020 рік вже дозволив говорити про себе як про одного з найскладніших в матеріальному відношенні / ago.pp.ua

2020 рік вже дозволив говорити про себе як про один з найскладніших в матеріальному відношенні з усіх, які ми пережили за останній час. Однак не варто забувати, що нинішній рік Щура закладає програму на наступні одинадцять років – на весь цикл китайського календаря. І знаки, якими вдасться поправити свій матеріальний добробут, зможуть протягом цього часу втриматися на плаву у фінансовому відношенні.

Про те, які знаки мають всі шанси розбагатіти ще до кінця нинішнього року, розповіла астропсихолог Валентина Віттрок, пише ТСН.

Риби

Читайте такожАстролог назвала знаки Зодіаку, яким казково пощастить цього літаРиби в нинішньому році будуть багато часу і уваги приділяти власному будинку, прикрашаючи інтер'єр стильними, унікальними і часто вельми дорогими предметами – картинами, статуетками, текстилем. У зв'язку з цим Рибам чекають серйозні витрати, але вони зможуть собі їх дозволити. Марс, який у липні увійде в знак Овна, принесе представникам знака солідні доходи, які будуть надходити з різних джерел: комусь з Риб серйозно підвищать заробітну плату, хтось, нарешті, отримає довгоочікувані гонорари за виконану раніше роботу, а хтось - несподіваний спадок.

Близнюки

Головною подією в житті представників знаку Близнюків у цьому році стане перебування в ньому Венери, яка, звичайно ж, в першу чергу замислюється над романтичною стороною їхнього життя. Але не менш серйозну роль вона зіграє і в матеріальному добробуті Близнюкыв, причому їхны доходи будуть втілені не в грошові знаки, а подарунки, які будуть робити їм оточуючі – рідні, подружжя, друзі і шанувальники – як по серйозних приводів, так і без них – для гарного настрою. Тому представники знаку Близнюків можуть приготуватися до приємних сюрпризів – до кінця року їх ще встигнуть закидати різного роду дарами.

Стрілець

Читайте такожКільцеве сонячне затемнення 21 червня: у чому особливість і чим воно небезпечнеСтрільці, які останнім часом дуже зубожіли і ледве зводили кінці з кінцями, нарешті зможуть зітхнути з полегшенням: їм вдасться не тільки розплатитися з боргами, але і дозволити собі те, від чого вони до цих пір – унаслідок жорсткої економії – собі відмовляли. До поліпшення матеріального становища Стрільців призведе той факт, що парад планет у знаку Козерога, який можна спостерігати в цьому році, потрапляє в будинок їх грошей, а це значить, що Стрільці можуть розраховувати на нову роботу, за яку – якщо, звичайно, вони добре виконають – їх більш ніж щедро винагородять.

Скорпіон

Представникам знаку Скорпіона, яких цілком влаштовує їхня робота і зарплата, тим не менш вдасться знайти непоганий – легкий і добре оплачуваний – підробіток. Важко сказати, якого роду виявиться заняття, якому вони присвятять частину свого вільного часу, але воно точно буде занадто трудомісткими. До того ж винагороду їм будуть виплачувати в валюті, так що можна заздалегідь скласти перелік речей, які бажано придбати, і заходів, на які доведеться витратитися. До речі, цілком можливо, що останні так чи інакше будуть пов'язані з зарубіжжям – найближчим часом можна сподіватися на відкриття кордонів.