Коли стригти волосся за місячним календарем 2024 / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Влітку багатьом людям хочеться оновити зовнішній вигляд або зробити коротку стрижку. Щоб результат походу до перукаря точно порадував, орієнтуйтеся на місячний календар стрижок на липень 2024. Фази нашого супутника безпосередньо впливають на здоров'я і властивості волосся. Деякі дні місячного календаря вважаються більш вдалими для зміни зачіски.

Коли не можна стригти волосся в липні

Деякі дні липня вважаються дуже невдалими для зміни стилю. Йти в перукарню не рекомендується в такі дати:

 • 5 липня - вплив знака Рака на волосся негативний: шевелюра стане хворобливою і слабкою, вразливою до будь-яких процедур. Укладки протримаються недовго, а стрижка знизить самооцінку.
 • 6 липня - волосся стане ламким і тонким, якщо його підстригти. Невдало пройде мелірування, освітлення і перефарбовування сивини.
 • 15 липня - Місяць увійде в знак Скорпіона, який робить волосся вразливим і прискорює випадіння. Цього дня набагато більше, ніж зазвичай, волоссю зашкодять будь-які хімічні та теплові процедури. Вони пошкодять структуру волосин.
 • 24 липня - під впливом знака Риби волосся стає сухим і пошкодженим, а шкіра голови лущиться. Такі процедури як фарбування, завивка і стрижка призведуть до роздвоєння кінчиків і появи лупи.
 • 26 липня - після стрижки шевелюра почне обсипатися, а зроблена цього дня укладка протримається зовсім недовго. Також не варто фарбувати волосся - колір вийде непередбачуваним. Однак можна зробити оздоровчі процедури.
 • 31 липня - можна підстригтися - волосся швидше відросте. Але водночас воно перестане тримати форму і стане неслухняним. Фарбуватися не варто - локони профарбуються нерівномірно.

Відео дня

Також місячний календар стрижок не рекомендує змінювати стрижку по п'ятницях, оскільки результат вийде непередбачуваним.

Коли стригти волосся в липні 2024 року / картинка УНІАН

Коли краще стригти волосся в липні 2024 року

Вдалими для зміни стилю вважаються такі дати:

 • 3 липня - стрижка підвищить вашу впевненість у собі та поліпшить самооцінку. А якщо пофарбуватися, то новий колір виявиться надихаючим. Дата добре підходить для сміливих рішень і експериментів із зовнішністю.
 • 7-9 липня - дні пройдуть під впливом знака Лева, який дуже добре впливає на волосся. Будь-які процедури в перукарні пройдуть ідеально: фарбування буде красивим і рівномірним, а завивка - акуратною.
 • 10-11 липня - Місяць опиниться в знаку Діви, чий вплив прискорює ріст і оздоровлює шевелюру. Волосся стає слухняним, легко укладається і рівномірно забарвлюється. Стрижка матиме оздоровчий ефект. Вдало пройде будь-яке фарбування, особливо сивого волосся.
 • 16 липня - вдала дата для стрижки тонкого, ослабленого, рідкого волосся з роздвоєними кінчиками. Стрижка значно оздоровить його. Будь-які оздоровчі процедури виявляться вдвічі кориснішими. Можна й пофарбуватися, але бажано в близький до рідного колір.
 • 19-20 липня - сміливо можна призначати фарбування - навіть найскладніші техніки пройдуть вдало і порадують результатом. Рівномірно зафарбується сивина, а освітлення вийде з першого разу. Менше, ніж зазвичай, зашкодить хімічна завивка.
 • 29 липня - під впливом знака Зодіаку Телець волосся стане м'яким, чуйним, слухняним. Це найкращий день липня для зміни зачіски. Усі процедури пройдуть вдало. Для чоловіків це гарний день для догляду за бородою і вусами.

Також хороші дні, коли стригтися в липні 2024, це всі вівторки - нова зачіска точно порадує.

Вас також можуть зацікавити новини: