Ймовірно, Путін скоро помре, вважає мольфарка / скріншот

Російський диктатор Путін хворіє, про це свідчить його енергетика.

Про це розповіла відома карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські.

За її словами, більшість екстрасенсів бачать путінське біополе й воно показує збій в організмі.

Відео дня

"Дійсно Путін хворий, хворий вже не перший рік, і хворий він на онкологію. Наскільки мені відомо, у нього рак лімфовузлів. І наскільки я це бачу по ньому, як він виглядає... Він лікується, старається підтримати свій життєвий рівень різним шаманськими методами, зіллями, адже стільки трав, скільки є в Сибірі, хіба що в Карпатах можна знайти", - каже вона.

Мочіовські також констатувала, що "свічка догорає" й натякнула, що скоро Путіну "прийде час". "Як би він не старався, що б він не робив", - натякнула вона на смерть диктатора.

Рак у Путіна - що відомо

Як писав УНІАН, раніше ходили чутки про рак щитовидної залози у Путіна або рак у черевній порожнині. Про те, що в Путіна є серйозні онкологічні захворювання зокрема повідомляв і розслідувач Bellingcat Христо Грозєв.

Останнім часом в ЗМІ дедалі частіше "спливають" чутки про хворобу президента РФ Володимира Путіна і про його майбутню операцію.

Російський правозахисник Марк Фейгін зауважував, що прямих підтверджень хвороби агресора РФ немає, адже це головна держтаємниця, але це видає його зовнішній вигляд. Він каже, Путін - це старий 70-річний чоловік з вантажем захворювань.

У зв'язку з чутками про погіршення здоров'я Путіна виникає питання про його наступника. Як вдалося дізнатися журналістам, тимчасово замінити головного кривавого диктатора світу може секретар Радбезу РФ Микола Патрушев.