На кого чекає розставання в серпні / Фото - depositphotos.com

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які можуть розійтися зі своїми партнерами до кінця серпня 2022 року. Хто ці невезунчики - читайте в матеріалі.

Близнюки

Уже в цьому місяці у Близнюків може з'явитися стійке відчуття, що вони знаходяться у стосунках без майбутнього. Ви виведете на серйозну розмову свого партнера. Розбір польотів неминучий. При цьому якщо ви хочете залишити після себе гарне враження, то не варто тиснути на партнера. Краще поясніть йому, що відчуваєте і чому більше не можете продовжувати ці стосунки.

Скорпіон

Скорпіони - це досить агресивні люди, які можуть спалахнути через будь-яку дрібницю. У серпні такий їх стан значно загостриться, тому конфліктів з другою половинкою їм не уникнути. Крім того, ви всіляко будете намагатися принизити свого партнера, але якщо не хочете розлучитися ворогами, тоді тримайте себе в руках.

Водолій

Водоліям також не пощастить на любовному терені. Весь серпень ви будете думати про те, що вас не влаштовує у стосунках з другою половинкою. У підсумку ви можете прийти до того, що хочете розірвати цей союз. При цьому астрологи попереджають, що ваш партнер так само може бути незадоволений вами, тому цілком ймовірно, що він спрацює на випередження і швидше розірве з вами зв'язок.

Нагадаємо, життя трьох знаків Зодіаку кардинально зміниться вже в серпні.

Вас також можуть зацікавити новини: