Повня 8 грудня 2022 - поради для цього дня / REUTERS

"Холодний" місяць - остання повня в цьому році. Чому вона так називається, що можна і що не можна робити на повню, кого і чого краще остерігатися, а ще як зарядити гаманець на гроші в повню - поради для цього дня в матеріалі УНІАН. 

Раніше ми складали детальний місячний календар на грудень 2022 з сприятливими і несприятливими датами. 

Коли повня у грудні 2022 - дата, час, значення

Повня у грудні 2022 року настане у четвер, 8 грудня 2022 року о 6:10 за київським часом. Місяць у цей час зійде в знаку Близнюки. Це остання в цьому році повня, і так як вона відбувається взимку, то й місяць назвали "Холодним".

Відео дня

Повня 8 грудня 2022 - у чому її особливість

Повня, якою б вона не була, робить нас вразливими: існує думка, що в момент повні грань між реальним і потойбічним світом стає тоншою, тому місяць може привнести в життя як хороші, так і не дуже хороші події. Тож у період повні слід бути обережним і більш уважним до навколишнього світу. Правда, під час грудневої повні негативний вплив місяця допоможе дещо стримати знак, в якому він перебуває – Близнюки збалансують думки і пом'якшать емоції. 

Що можна і що не можна робити на повню - поради для цього дня

Повня 8 грудня 2022 - гарний час для зустрічей і побачень. Романтичні вечері, спілкування з рідними і близькими будуть теплими і душевними в цей день.

А ось людей, які вам не до душі, і енергетичних "вампірів" намагайтеся уникати в повню. І в будь-якій ситуації та обстановці контролюйте свої емоції.  

"Холодний" місяць допоможе творчим людям закінчити розпочаті проекти. Але пам'ятайте, що перенапружуватися не можна - не забувайте про відпочинок, віддайте перевагу легкій їжі і вживайте менше алкоголю.

Під час повні в грудні 2022 намагайтеся не прибирати, нічого не будувати і не ремонтувати, а ще не шити і не в'язати - щоб все вдалося, відкладіть ці справи на потім. Не ризикуйте даремно - почекайте більш вдалого часу. 

Місячні календарі радять під час повні не брати гроші в борг і не позичати їх, не робити покупки, не стригти волосся і не зрізати нігті, не садити і не пересаджувати рослини, так як повний місяць - це переломний період в місяці, і він несприятливий для будь-яких починань.

Прикмети на повню

Оскільки повня має магічну силу, то дії в цей час мають особливе значення:

  • кажуть, що якщо зняти капелюх перед повним місяцем, то це приверне до вас удачу;
  •  якщо під місячним світлом на повню вийняти і потримати на виду гроші або гаманець, то розбагатієте; 
  • можна також залишити на ніч на підвіконні розкритий гаманець - скоро в ньому з'являться нові гроші;
  •  багатство можна залучити, якщо в ніч на повню одягти червону білизну і шкарпетки;
  • не можна спати при місячному світлі - вам будуть снитися жахіття, а ще місяць забирає у жінок красу;
  • не варто в повню робити пропозицію й купувати обручки.  

І головне: вірте не тільки в магічну силу місяця, але і в себе - після закінчення періоду повного місяця, внутрішні ресурси, що накопичилися, допоможуть вам здійснити задумане. 

Вас также могут заинтересовать новости: