2022 році вдови або вдівця / фото wedding.ua

Весілля - дуже хвилююча і часто довгоочікувана подія у житті молодих. І щоб нерви нареченого і нареченої були цілішими, а настрій веселішим, можна звернутися до мудрості предків. Більшість забобонів і прикмет про весілля не обґрунтовані науково, але краще їх дотриматися - так і спокійніше, і веселіше.

2022 - рік вдови або вдівця

Народні забобони визначають, чи є рік вдалим для весілля. Найнещасливішими роками для укладення шлюбу вважають високосні. Існує думка, що такий шлюб обов'язково буде супроводжуватися сварками і закінчиться розлученням.

Наступні два роки після високосного називаються роком вдови і роком вдівця. Рік вдови також вважається важким і нещасливим для шлюбу, особливо для жінок. Рік вдівця, за народним уявленням, небезпечний для чоловіків – вони можуть втратити дружину.

Читайте такожВесілля в рік Тигра: які знаки Зодіаку можуть вийти заміжОстаннім високосним роком був 2020 рік. Отже, 2022 буде роком вдівця. Статистика розлучень від РАГСів показує, що кількість розлучень не залежить від року. Але якщо пара все одно побоюється негативних наслідків – можна відкласти весілля до 2023 року.

Весілля у 2022 році: сприятливі дати

Найкращі дні для весіль визначає календар весіль на 2022 рік. Є кілька способів вибрати вдалий день: за православним або місячним календарем, за рекомендаціями астрологів або ж в красиві дати.

Сприятливі дні для весілля в 2022 році / Інфографіка УНІАН

Ритуали на Новий Рік 2022 для вдалого заміжжя

Деякі новорічні ритуали можуть допомогти залучити любов в життя незаміжньої дівчини. Найголовніше - вірити в них всім серцем.

  • Одягніться в блакитне в новорічну ніч. Блакитна сукня, блакитні колготки і блакитні прикраси сподобаються символу року Водяному Тигру, а тварина може почути ваше заповітне бажання.
  • Покладіть монетку в келих з шампанським і випийте напій одним ковтком. Цю щасливу монетку слід носити з собою в кишені. Можливо, саме вона допоможе зустріти любов.
  • У новорічну ніч перед сном встаньте на самоті перед дзеркалом і наповніть келих. Випийте напій і киньте келих на підлогу. Скажіть вголос "Сказаному бути! Самотність розбила, щастя роздобула!". На наступний день ваше життя зміниться.
  • Якщо у вас вже є коханий, але він ще не знає про ваші почуття - зізнайтеся йому в Новий Рік. Не чекайте від нього ініціативи, інакше можете не дочекатися.

Вас також можуть зацікавити новини: