2022 високосний рік чи ні / фото ua.depositphotos.com

Зовсім небагато залишилося чекати до початку нового 2022 року. Минулі роки були дуже складними, тому на майбутній рік покладають багато надій.

Багато людей цікавляться, чи буде 2022 рік високосним. У такому році лютий налічує 29 днів і він вважається не дуже вдалим. Наприклад, у високосні роки не рекомендується грати весілля.

2022 рік - високосний чи ні

Високосним є кожен четвертий рік. Визначити, чи є рік високосним, дуже просто: він повинен без залишку ділитися на 4, 100 або 400. 2022 не ділиться ні на одне з цих чисел. Отже, він не є високосним і в лютому буде 28 днів.

Наступними високосними роками будуть 2024, 2028, 2032 і 2036.

2022-рік кого за східним календарем

За східним календарем 2022 - рік Тигра. Покровителем року за китайським гороскопом буде Чорний Водяний Тигр. Це справедливий і мудрий, але дуже запальний знак. Він часто посилає людям різні випробування, щоб вони ставали сильнішими. Тому наступний рік буде непростим.

Чого чекати від 2022 року

Чорний Тигр є символом чоловічого і творчого начала. Астрологи стверджують, що рік буде більш вдалим для чоловіків, а також представників творчих професій. Стихія води робить 2022 вдалим роком для кохання і сімейних відносин.

Самотнім людям цей рік буде благоволити в пошуках любові. Однак Тигр не схвалює швидкоплинних і легких романів. Прагніть до серйозних і тривалих відносин. Спокусники і зрадники в наступному році будуть нещасними.

Астрологи рекомендують бути чесними і справедливими в наступному році. Не намагайтеся заробити гроші або репутацію нечесною працею, інакше доля вас покарає. Лінуватися також не варто. Це хороший рік для відкриття своєї справи, ремонту, тривалої подорожі. Вдалими будуть заняття музикою, малюванням і спортом.

Вам також може бути цікаво: