Церковне свято 27 травня / depositphotos.com

Мученик Ісидор жив за часів правління імператора Декія і був воїном на острові Хіосі. За часів ідолопоклонництва він відмовився приносити жертви богам і піддався страшним мукам. В кінці йому відрізали язик, але ця обставина не завадила Ісидору прославляти Христа. Мученик помер після того, як йому відсікли голову.

На честь пам'яті святого сьогодні відзначається народне свято 27 травня - Сидір Бокогрій.

Православне свято 27 травня - день пам'яті мученика Максима

Максим так само, як і Ісидор, жив при імператорі Декії в III столітті. Активно проповідував християнство і багатьох людей навернув до Господа. Боровся з язичництвом, викривав у єресі ідолопоклонників. Коли язичники при ньому хотіли принести в дар богам людську жертву, він виступив проти. За це був страчений і на смерть побитий камінням.

Прикмети 27 травня

Народні прикмети сьогодні / фото УНІАН
  • чути спів перепела - до гарної погоди;
  • прилетіло мало ластівок або їх немає зовсім - холода триватимуть ще довго;
  • холодний і похмурий ранок - урожай огірків буде поганим;
  • червоний захід сонця з хмарами - до дощової погоди.

Сон в ніч з 26 на 27 травня розповість про те, як вам домогтися бажаних цілей в майбутньому.

Що сьогодні не можна робити

Ця дата особливо важлива для торговців - не можна сперечатися і лаятися з покупцями, обманювати їх у вазі товару або у вартості. Особливо це стосується продавців овочів і фруктів. Якщо ви порушите заборону, то ваша продукція пропаде, а ви понесете збитки. Народні повір'я рекомендують не носити сьогодні один і той же одяг весь день - потрібно переодягнутися хоча б один раз, інакше можна накликати злидні.

Що можна робити 27 травня

Народна назва свята - Сидір Огуречник. Саме в цю дату слов'яни висаджували розсаду огірків у відкритий грунт. Сьогодні також можна провести обряд на багатство - потрібно знайти торішній лопух, зібрати з нього насіння і кинути їх правою рукою через ліве плече.

Вас також можуть зацікавити новини: