прес-служба 1+1

У суботу, 30 березня, о 19:00  "1+1 Україна" покаже премʼєру серіалу "Тільки живи". Це історія про хлопця, у якого війна забрала все, але допомогла знайти нове покликання, кохання та навчила розуміти, що насправді цінне.

За сюжетом, молодий режисер Вітька мріє зняти круте кіно та потрапити на червоні східники міжнародних фестивалів. Але всі плани руйнує повномасштабне вторгнення, і тепер йому доводиться переглянути свої цінності. Незадовго до подій він зустрічає активістку Олексу, у яку закохується. Дівчина вирушає на фронт, і у її пошуках Вітька спочатку починає займається волонтерством, а згодом опиняється у складі загону українського командира Чумака. Тут він опановує нові навички: від тримання зброї до керування дроном, і стає учасником важливої операції, яка розставляє крапки над "і" у давньому протистоянні українського та російського офіцерів. 

прес-служба 1+1

Головні ролі зіграли зірка "Коло омани" Максим Самчик та акторка театру та кіно Дарія Творонович. Також у серіалі глядачі побачать зірку "Спіймати Кайдаша" Григорія Бакланова, народну артистку України Наталію Сумську та народного артиста України Олександра Форманчука, відомого за серіалом "Сага". Крім улюблених акторів, також у зйомках воєнних сценах були задіяні професійні військові. На знімальному майданчику працювали військові консультанти, серед яких інструктор з Азову. 

Відео дня

Виробництво "Три-Я-Да продакшн". Продюсери - Сергій Баранов, Ігор Волков. Виконавчий продюсер - Сергій Купрін. Режисер серіалу - Заза Буадзе. У його доробку є історичний фільм "Червоний" та трагікомедія "Мій карпатський дідусь". Над сценарієм працював Тарас Антипович ("Чорний ворон").

прес-служба 1+1

Серіал "Тільки живи" знято на замовлення державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" (ДП "МПІУ").

Не пропустіть премʼєру серіалу "Тільки живи" 30 березня о 19:00 на "1+1 Україна".

Вас також можуть зацікавити новини: