
Герцогиня Сассекська Меган Маркл повертається до акторської кар'єри вперше після весілля з принцем Гаррі.
Про це повідомляє видання People. Зазначається, що Меган була помічена на зйомках нового фільму "Близькі особисті друзі" від студії Amazon. Подейкують, що у стрічці герцогиня з'явивиться у ролі самої себе.
"Меган сьогодні була на знімальному майданчику. У неї невелика частина. Вона здавалася дуже розслабленою і щасливою. Вона представилася всім і була дуже милою", - зазначає інсайдер.
До речі, компанію їй також складуть актори Лілі Коллінз, Брі Ларсон, Джек Куейд та Генрі Голдінг. Коли вийде фільм - поки невідомо.
"Це важливий момент для Меган, який є поверненням до того, що вона насправді любить. Вона була "засипана" пропозиціями, але саме ця їй здалася правильною", - розповів інсайдер.
До слова, після заручин з принцем Гаррі Маркл відмовилася від кіно. Найбільш відома її роль - Рейчел Зейн у стрічці "Suits" ("Форс-мажори"). За чутками, зараз чоловік підтримує рішення дружини повернутися до акторської кар'єри.
Нагадаємо, раніше Меган Маркл поділилася рідкісною світлиною принца Гаррі з дітьми.