Кадр з фільму "Котячі світи Луїса Уейна"

Вийшов офіційний трейлер до фільму "Котячі світи Луїса Уейна" (The Electrical Life of Louis Wain) з номінантом на премію "Оскар" Бенедиктом Камбербетчем в ролі знаменитого художника-ілюстратора, який назавжди змінив ставлення цілих націй до котів, як до домашніх вихованців.

Як повідомляє vlg.film, "Котячі світи Луїса Уейна" – перша повнометражна картина британського вундеркінда і автора багатьох культових шоу Уїлла Шарпа.

У головній ролі – справжній експерт за ролями ексцентричних геніїв і один з найбільш затребуваних акторів нашого часу Бенедикт Камбербетч ("Доктор Стрендж", "Шерлок", "Гра в імітацію"). У ролі його дружини і музи – зірка "Корони" Клер Фой. Також у фільмі зіграли Андреа Райзборо, Тобі Джонс, Софія де Мартіно, музикант Нік Кейв і актор-сценарист-режисер Тайка Вайтіті.

Події фільму розгортаються у Великобританії в 19 столітті. Ексцентричний художник Луїс Уейн стає надзвичайно відомим завдяки сюрреалістичним картинам, в яких постійно повторюються одні й ті ж герої... Котики!

Читайте такожТрагедія зовсім не про покер і суворий магнетизм Оскара Айзека: рецензія на фільм "Холодний розрахунок"

"Він був такий надзвичайно талановитий, Луїс Уейн освітлював своєю живою ексцентрикою весь світ. Його так любили і шанували кілька поколінь, але потім про нього забули, в тому числі тому що він не займався самопрезентацією, його не цікавили такі "матеріальні речі". І все-таки справедливість хоч колись восторжествувала і давні шанувальники згадали про нього ще за його життя. Хочеться вірити, що наш фільм продовжить цю традицію і розповість ще більшій кількості сучасних людей про цього багатогранного художника", – відзначив виконавець його ролі Бенедикт Камбербетч.

За словами творця фільму Уілла Шарпа, Камбербетч кілька годин на день тренувався з учителем, щоб переконливо працювати в кадрі з різною технікою малювання, в тому числі – й двома руками.

Що з цього вийшло – дізнаємося вже цього року, точна дата прем'єри "Котячих світів Луїса Уейна" буде відома найближчим часом.

Як повідомляв УНІАН, раніше Netflix показав тизер нового фільму "Сила собаки" з Бенедиктом Камбербетчем.