Зірки обміняються партнерами / фото 1+1

Традиційно у десятому епізоді шоу «Танці з зірками» учасники обмінюються своїми танцювальними партнерами. Цієї неділі ефір буде присвячений Хелловіну, тож вони не тільки танцюватимуть на паркеті з новими партнерами, а ще й перевтіляться у яскраві та містичні образи. Кожна пара за допомогою танцю розкаже свою історію стосунків на паркеті.

Читайте також"Танці з зірками": вибула із шоу учасниця жорстко відповіла хейтерам (фото)

Судді проекту теж здивують глядачів своїми перевтіленнями: Григорій Чапкіс приміряє на себе образ Графа Дракули, Влад Яма – образ Франкенштейна, а Катерина Кухар – медсестри Мілдред Ретчед.

З ким саме танцюватимуть зірки вже цієї неділі, хто з зірок зустрічатиме пари на балконі та хто стане спецгостем вечору стане відомо незабаром. 

Нагадуємо, щонеділі глядачі можуть підтримати своїх фаворитів. Умови голосування залишаються незмінними: віддати голос глядачі зможуть зателефонувавши, надіславши смс-повідомлення або проголосувавши у додатку«1plus1.video».

З одного мобільного номеру можна зробити 50 дзвінків або надіслати 50 смс, а також можна голосувати за допомогою мобільного додатку «1plus1.video». У ньому доступна функція «Суперголос», яка дорівнює 7 смс повідомленням. Кожен глядач протягом одного ефіру може віддати 50 «Суперголосів» за одного учасника.

Дивіться шоу «Танці з зірками» щонеділіо 21:00 на телеканалі «1+1».

Інші новини УНІАН:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram