Кадр з фільму "Ейфель"

Вийшов офіційний трейлер масштабного історичного фільму "Ейфель" від режисера Мартіна Бурбулона про творця Ейфелевої вежі Гюстава Ейфеля.

Як повідомляє "Вольга Україна", прем'єра епічної романтичної картини "Ейфель" запланована восени 2021 року тільки в кінотеатрах.

Гюстав Ейфель прославився на весь світ завдяки роботі над проектом Статуї Свободи в Нью-Йорку. Але найгучніший тріумф чекав його попереду. Незважаючи на тиск французького уряду, в інженера і в планах не було створювати новий архітектурний шедевр у себе на батьківщині. Однак зустріч з фатальною дівчиною з минулого надихає його змінити Париж назавжди. Він збудує мрію.

Кадр з фільму "Ейфель"

Роль Гюстафа Ейфеля дісталася одному з головних французьких акторів свого покоління - Ромену Дюрісу, який однаково комфортно почувається в абсолютно різних жанрах. Дюріс був головною дійовою особою зворушливої ​​іронічній трилогії Седріка Клапіша "Іспанка", "Красуні", "Китайська головоломка", романтичним героєм в фільмах з Одрі Тоту або Ванессою Параді ("Піна дня" та "Серцеїд" відповідно), виділявся яскравим талантом та автентичністю в голлівудському трилері Рідлі Скотта "Всі гроші світу".

Ромен Дюріс та Емма Маккей / кадр з фільму "Ейфель"

Роль таємничої Адрієнн, давньої коханої знаменитого інженера та архітектора, дісталася британсько-французькій акторці Еммі Маккей, яка прокинулася знаменитою після прем'єри шоу Netflix "Статеве виховання". Для актриси, яка народилася виросла у Франції, ця картина стане дебютом у французькому кіно.

Композитором "Ейфеля" став володар двох премій "Оскар" Олександр Деспла ("Готель Гранд Будапешт", "Форма води").

Масштабне полотно про Гюстава Ейфеля стане одним із наймасштабніших французьких фільмів за останні роки. Режисер Мартін Бурбулон та кінокомпанія Pathe витратили на розробку проекту кілька років, але зйомки фільму були перервані світовою пандемією і змогли відновитися тільки влітку 2020 року.

Вас також може зацікавити

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram