Кадр з фільму "Юрик" / скріншот YouTube

До Дня незалежності України відбулася прем'єра української військової драми "Юрик". Фільм, заснований на реальних подіях, про звичайну українську сім'ю з Маріуполя нікого не залишив байдужим.

Головний герой - 11-річний хлопчик Юрик, у якого була щаслива сім'я - мама, тато, сестра, бабуся і дідусь. Він любив своїх близьких більше всього на світі і мріяв про прекрасне майбутнє. Але все зруйнувала Росія. 

24 лютого 2022 року окупанти нахабно увірвалися в його рідну Україну і вбили його тата, сестру і дідуся, а його друзі безслідно зникли. Російські нелюди розбомбили його квартиру, тому йому з мамою і прикутою до ліжка бабусею довелося жити в підвалі.

Одного разу мама Юрика, дізнавшись про те, що дітей хочуть вивезти з Маріуполя в Росію, вирішується врятувати свого сина. Вона зі своєю мамою залишається в рідному місті, а сина відправляє в Естонію до родичів. 

Хлопчик зі сльозами на очах і благаннями про те, щоб мама його одного не відпускала, все ж був змушений відправитися в довгий і важкий шлях. В дорозі йому, в прямому сенсі слова, довелося боротися за життя.

Діставшись до родичів, Юрику вручили лист від мами, яка писала, що не знає, чи доживе вона до їхньої наступної зустрічі. Однак, за її словами, Юрій - переможець. Він щасливчик, бо йому вдалося вижити. Мама написала синові, щоб він продовжував мріяти, навіть незважаючи на те, що Росія у нього все відібрала. А закінчився лист такими словами:

"Пам'ятай, сину, ти моє серце і ти моє життя. Я завжди з тобою. Твоя мама".

Фільм "Юрик" - головні актори

Головні ролі у фільмі "Юрик" зіграли Тамара Антропова, Максим Боряк і Римма Зюбіна. Також у фільмі знялася естонка Лііз Хааб. Для фільму вона спеціально вивчала українську мову.

Вас також можуть зацікавити новини: