Можна використовувати кілька різних підживлень для помідорів - усе залежить від стану саджанців / колаж УНІАН з фото pixabay.com

Для того, щоб отримати потужні, великі та цукристі помідори, потрібно знати, чим полити помідори після висадки у відкритий ґрунт і що використовувати потім для того, щоб урожай був чудовим.

Дуже важливо дотриматися термінів підживлення томатів - потрібно дати рослині вкоренитися (зазвичай на це йде 10 днів). Коли ви помітите, що розсада почала активно рости, з'явилися пасинки, нове листя, - значить, рослини вкоренилися і їх можна підживлювати. Якщо внести підживлення раніше - саджанець просто їх не прийме.

Чим підживити розсаду помідорів після висадки в ґрунт

Вибір підживлення залежить від того, в якому стані перебуває рослина. Якщо вона має тонкий стовбур і невелике листя, є пожовкле листя (це ознаки хлорозу), - значить, розсаді не вистачає азоту. У такому разі перше кореневе підживлення має бути азотовмісним. Можна використовувати:

Відео дня
  • комплексні добрива з перевагою азоту;
  • внести кальцієву селітру (10-20 грамів на 10 літрів).

Якщо рослині не вистачатиме кальцію, у її плодів може з'явитися верхівкова гниль. Таке ж захворювання рослині загрожує у разі надлишку калію.

Чим краще підживити помідори у відкритому ґрунті - ще один варіант

Можливо, у ваших томатів товстий стовбур і велике листя, у такому разі їх не варто підживлювати азотом. Можна використовувати сольне добриво, в якому багато кальцію, калію і фосфору.

Щоб отримати такі цукристі томати, як ніколи, експерти рекомендують пізніше їх підгодувати сумішшю з декількох інгредієнтів. Це потрібно зробити тоді, коли плоди наливаються.

Чим підживити томати для цукристості

Найкраще підживлювати томати вранці, якщо потім буде сонячний день.

Ось що потрібно для підживлення:

  • вода;
  • пресовані дріжджі (на 5 літрів потрібно 10 грамів);
  • половина склянки цукру;
  • 50 мл препарату сінна паличка.

Всипте у воду дріжджі і перемішайте їх до розчинення. Потім додайте цукор і все перемішайте протягом 30 секунд. Після цього рослини відразу ж потрібно обприскати цією сумішшю. Таке підживлення можна повторювати раз на два тижні.

Раніше УНІАН писав, що посадити на городі до кінця травня. Зокрема, йшлося про посадку редиски, капусти, буряка та огірків.

Вас також можуть зацікавити новини: