Юрій Шевчук / instagram.com/ddt_band

Соліст російської групи "ДДТ" Юрій Шевчук на концерті в Уфі звернувся до росіян і нагадав їм, що через Володимира Путіна в Україні на війні помирають російські солдати і мирні жителі.

"Зараз вбивають в Україні людей - навіщо? Наші хлопці там вмирають - навіщо? Які цілі, друзі? Які цілі цього? Гине молодість Росії та України, гинуть літні люди, жінки, діти. Заради якихось наполеонівських планів чергового нашого Цезаря, так?",- звернувся до росіян Шевчук.

Також він зазначив, що любов потрібно проявляти до Батьківщини, а не до Путіна, який розв'язав криваву війну.

"Батьківщина - це не д*па президента, яку потрібно цілувати", - додав лідер групи.

Одразу після концерту до нього підійшли співробітники правоохоронних органів і склали на нього адміністративний протокол. Продюсер Радмір Усаєв в коментарі сайту "Пруфы.РП" розповів, що правоохоронці не підпускали до Шевчука навіть його концертного директора.

"Унікальність цього вечора в тому, що одразу після концерту за лаштунки проникли силовики, ізолювали Юрія Юліановича від групи не пропускаючи навіть директора колективу (виставивши на вході в гримерку силовий заслін з двох співробітників у формі спецназу) і протягом години вели бесіду за фактом минулого концерту, його спрямованості і висловлюваннях Шевчука на предмет війни і Батьківщини. У них було навіть бажання затримати "Наше все", але в останній момент у них вистачило розуму запропонувати підписати Юрі протокол (про що ви самі можете здогадатися) і сівши в свої броньовані мікроавтобуси, залишили нас ділиться враженнями про концерт", - сказав він.

Вас також можуть зацікавити новини: